بسیاری از رفتارها و حرکات غیر عادی رئیس جمهور پرحاشیه آمریکا در این چهار سال دوره ریاست جمهوری اش سوژه طنز بسیاری از دوربین های شبکه های خبری شده است. این حرکات در نشست های بین المللی بیشتر جلوه می کرد.

 

به گزارش جماران، دونالد ترامپ از زمانی که در سال 2016 پایش را به کاخ سفید گذاشت، نشان داد که انسان متعادلی نیست. او از همان ابتدا تا همین حالا که به نظر می رسد روزهای پایانی دوره ریاست جمهوری اش باشد، رفتارهای عجیب، حرکات زشت و شخصیت متناقضی از خود به نمایش گذاشته است.

از نظر منتقدان، حالت ها، ژست ها و رفتارهای بدنی که ترامپ به خود می گیرد اغراق آمیز است و به کاریکاتور شباهت دارد.

 

استفاده از القاب توهین آمیز و زننده علیه زنان

 دونالد ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود از سال 2016 تاکنون همواره از عبارت های توهین آمیز و زننده همچون «چاق» و «زشت» و «احمق» علیه زنانی که از آنها ناراضی بود و برجسته ترین رقبای سیاسی او بودند استفاده می‌ کند.

اهانت های ترامپ و استفاده از عبارت های زشت علیه افراد مورد نظر بیشتر متوجه شخصیت‌ های برجسته بود که با موجی از انتقادات روبرو شد؛ زیرا همه این توهین‌ ها رنگ و بوی نژادپرستانه و تفرقه‌ افکنی و جنسی داشتند.

 

234009

 

مردان نیز همچون زنان در معرض انتقادات شدید ترامپ هستند؛ اما اظهارات توهین‌ آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه زنان اغلب متمرکز بر ظاهر و جزئیات جسم آنهاست و گاهی این زن ها را به حیوانات تشبیه می‌ کند.

«هیلاری کلینتون» وزیر خارجه وقت آمریکا  و رقیب سیاسی دونالد ترامپ در انتخابات 2016 یکی از زنانی بود که بیش از همه در معرض توهین های ترامپ قرار گرفت. 

لیستی از زنانی که بیش از همه در معرض اظهارات توهین آمیز ترامپ قرار گرفته اند:

 هیلاری کلینتون: «زن زشت» و «فریبکار».

«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: زن «دیوانه» و «بسیار بیمار».

«ایلهان عمر» عضو مسلمان کنگره آمریکا با اصالت سومالیایی: به کشورت برگرد و به ترمیم مکان‌ های ویران شده کشورهایت که پر از جنایت ‌هاست کمک کن.

«الیزابت وارن» سناتور ایالت ماساچوست در سنا: «پوکاهونتاس» (که نام یک زن بومی آمریکایی است)، «احمق» ، «مضر» و «بدنام».

«گرتا تونبورگ» نوجوان 17 ساله  سوئدی و فعال محیط زیست: بسیار احمقانه است، گرتا اول باید برای حل مشکل عصبانیت خود تلاش کند سپس با دوستش برای دیدن یک فیلم قدیمی برود، آرام باش گرتا! آرام باش.

«گرتچن ویتمر» فرماندار میشیگان: «زنی نیمه‌ سفید».

 لیست سایر زنانی را که همواره در معرض توهین های رئیس جمهور آمریکا بودند:

 «مگان مارکل» همسر «پرنس هری».

«میجین کیلی» روزنامه ‌نگار شبکه فاکس ‌نیوز آمریکا.

«لیزلی استال» مجری شبکه اس بی اس.

«الکساندریا کورتیز» عضو پارلمان با اصالت آمریکای لاتین.  

«هیدی کروز» همسر تد کروز یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات 2016 . 

«سافانا کوثری» روزنامه نگار شبکه ان بی سی. 

«روزی اودونیل» کمدین آمریکایی و ستاره تلویزیون این کشور.

«هیدی کلوم» مدل آمریکایی با اصالت آلمانی  

«میکا برژینسکی» روزنامه نگار و مجری کانال ام اس ان بی سی .

 

بی احترامی به سرود ملی

در آوریل 2017 رئیس‌ جمهور آمریکا فراموش کرد که در زمان اجرای سرود ملی دستش را روی سینه ‌اش بگذارد و همسرش «ملانیا» به یادش آورد. این صحنه در کاخ سفید و در زمان اجرای مراسم سنتی عید پاک اتفاق افتاد. در این مراسم دونالد ترامپ به همراه همسر و پسرش «بارون» حضور داشت.

 

20806_709

 

وقتی سرود ملی اجرا می ‌شد، ملانیا و بارون دستانشان را روی سینه‌ شان گذاشتند اما خود رئیس ‌جمهور فراموش کرد. بانوی اول با حرکت دست آداب و رسوم لازم در هنگام اجرای سرود ملی را به همسرش یاد داد.

 

یک کارشناس اشارات بدنی در آنالیزهایش درباره رفتار بدنی دونالد ترامپ می گوید که از نظر عده ای ترامپ برای رفتارهای فیزیکی اش تعلیم ندیده است.

 

هول دادن نخست وزیر مونته نگرو برای گرفتن عکس!

در تاریخ 26 مه 2017 رفتار عجیب ترامپ در جریان اجلاس ناتو از سوی بسیاری غیرمعمول ارزیابی شده بود. از جمله در آن زمان ترامپ در جریان گرفتن عکس جمعی سران کشورهای عضو ناتو در برابر مقر این ائتلاف نظامی، نخست وزیر مونته نگرو را به عقب کشید و هول داد تا خودش جلوی همه رهبران ناتو باشد.

 

6274382_983

6274383_546

 

سی‌ ان ‌ان نوشت ترامپ همراه با این حرکت عجیب به نخست ‌وزیر مونته‌ نگرو می ‌گوید: برو کنار!

اما این تنها حرکت زشت و ناراحت کننده ترامپ در آن اجلاس نبود و رئیس جمهور آمریکا که به فشردن بیش از حد دست ملاقات کنندگان و تکان دادن شدید دست طرف مقابل شهرت دارد، در ملاقات با «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه نیز همین حرکت را تکرار کرد و در حالی که دست ماکرون رئیس جمهور فرانسه را به شدت می فشرد، او را به سمت خود کشید.

 

چشم چرانی به زن رئیس جمهور فرانسه!

در تاریخ 14 ژوئیه 2017 بعد از فرود آمدن هواپیمای دونالد ترامپ و همسرش در پاریس، ملانیا ترامپ کنار «بریژیت» ایستاده بود که یکدفعه بی مقدمه ترامپ بعد از نگاهی به سرتاپای همسر رئیس جمهور فرانسه گفت :چه هیکل خوبی داری!

 

lrgthumb

 

این جمله و لحن صحبت در آن بیشتر از هر چیز نظر خبرنگاران و دوربین ها را به خود جذب کرد و کلیپ آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. رئیس جمهور آمریکا قبل از آنکه صحبت خود را با ماکرون آغاز کند بهتر دید نگاهی داشته باشد به همسر او و بعد از بیان این جملات و تعریف و تمجید از خانم به سمت آقای رئیس جمهور برگشت و به گفت و گو با او پرداخت.

 

رفتار غیر عادی ترامپ با خبرنگاران

ترامپ در جریان کنفرانس خبری حاضر نشد جواب سوال خبرنگار سی ان ان را بدهد و وی را گستاخ خطاب کرد.

 

57778541

 

زمانی که «جیم آکوستا» خبرنگار سی ان ان از دونالد ترامپ سوال کرد او ضمن انتقاد از این خبرنگار گفت: سی ان ان باید از داشتن تو خجالت بکشد. شما مردم را ناامید می کنید، شما دروغ می گویید. ترامپ خواستار گرفتن میکروفن از این خبرنگار شد و حاضر به پاسخ به او نشد و با آشفتگی خاصی پشت تریبون قدم زد.

خشم ترامپ در اینجا پایان نیافت و با خبرنگاران دیگر نیز به نوعی درگیر شد. وی به خبرنگار بعدی گفت: ممکن است لطفا بنشینید. چه رسانه ‌های متخاصمی! واقعا ناراحت کننده است.

 

نیمه کاره رها کردن دیدار با رئیس ‌جمهور آرژانتین

در تاریخ 2 دسامبر 2018 رئیس ‌جمهور آمریکا در دیدار با همتای آرژانتینی خود در حاشیه نشست گروه 20 حرکت عجیبی انجام داد و طبق معمول سوژه رسانه ‌ها شد.

ترامپ در دیدار با «مائوریسیو ماکری» همتای آرژانتینی خود در حاشیه نشست گروه 20 به یک ‌باره او را ترک کرد.

 

9033304_894

 

این اقدام ترامپ موجب حیرت ماکری و خنده حضار شد. حتی یکی از مقامات حاضر به سمت رئیس ‌جمهور آمریکا دوید تا او را برگرداند!

هر دو رئیس‌جمهور قرار بود طبق عرف رایج با همدیگر عکس یادگاری بگیرند اما ترامپ با حرکت عجیب خود، کار را ناتمام گذاشت. 

 

پرتاب خودکار از سوی ترامپ به جمعیت

 

155630411749010100

 

درتاریخ 26 آوریل 2019 ترامپ حین سخنرانی در انجمن ملی سلاح، خودکاری را به سوی جمعیت پرتاب کرد. این حرکت بعد از پرتاب تلفن همراه از سوی یکی از حضار به روی سن و با فاصله از ترامپ انجام شد.

 

رفتار توهین آمیز با نخست وزیر اسپانیا

در 28 ژوئن 2019 رفتار توهین آمیز ترامپ با «پدرو سانچز» نخست وزیر اسپانیا در اجلاس گروه 20 هم خشم رسانه های این کشور را برانگخیت.

ترامپ قبل از یکی از جلسات گروه 20 فورا گفت و گو با سانچز را قطع کرد. تصاویر منتشر شده از این اجلاس نشان می دهد سپس، ترامپ با انگشت صندلی سانچز را به او نشان می دهد که سرجایش بنشیند، سانچز لبخندی می زند و از دستور او تبعیت می کند.

 

4bsi371c9df7ea1g4nt_800C450

 

برخی ناظران در اسپانیا ژستی را که او در برخورد با نخست وزیر اسپانیا به خود گرفته، توهین آمیز توصیف کردند.

 

حرکت عجیب ترامپ مقابل همسرش در فرودگاه!

در تاریخ 4 سپتامبر 2019 حرکات دست ترامپ در مقابل همسرش، ملانیا در یک سفر داخلی در آمریکا خبرساز شد. ویدئوی منتشر شده، ترامپ را در حالی که با کوبیدن دست خود به زانوهایش قصد ارسال پیام به همسرش ملانیا دارد، نشان می ‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که ترامپ پس از پیاده شدن از خودرو در حالی که منتظر رسیدن ملانیا است با دیدن او این حرکت عجیب را انجام داده و سه بار با دست به زانوهای خود می‌ زند. 

انتشار این ویدئو در شبکه‌ های اجتماعی به ویژه توئیتر با واکنش مختلف کاربران همراه بود. یکی از کاربران در پستی نوشت: «ازدواج برای پول یک کار تمام وقت است.» همچنین برخی کاربران این حرکت ترامپ را علامت زبان بدن دانستند که او و همسرش ملانیا در موارد خاص برای ارتباط با یکدیگر انجام می ‌دهند.

 

دست دادن های عجیب!

دونالد ترامپ علاوه بر نوع سخنان، دایره واژگان محدود و سیاست ‌های عجیب و غریبش یک رفتار عجیب دیگر نیز دارد که مورد توجه همگان قرار گرفته ‌است.

وی در ملاقات با سران کشورهای مختلف به شکلی عجیب و گاه معذب کننده با افراد دست می ‌دهد، و در برخی موارد دست آنها را به شدت به سمت خود می ‌کشد.

 

رئیس‌ جمهور آمریکا نه تنها به دلیل توییت‌ ها و رفتارهای جنجالی‌ اش بلکه به دلیل دست ‌هایش که کنترل آن گاهی اوقات از اختیارش خارج می‌ شود، حیرت و تعجب بسیاری را در جهان برانگیخته است.

 

او یک بار 29 ثانیه با ماکرون دست داد و بار دیگر آنقدر دستش را فشرد که جای انگشت‌ های رئیس ‌جمهور فرانسه روی دست هایش ماند.

 

8928359_291

8928303_282

 

«مارسلو ربلو دی سوسا» رئیس جمهور پرتغال هم یک بار وی را غافلگیر کرد و در هنگام دست دادن با ترامپ، وی را به شدت به سمت خود کشید. 

«امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان هم در هنگام دست دادن به ترامپ او را خیلی محکم به سمت خود کشاند. ترامپ این انتظار را از وی نداشت.

او یک بار هم با دست دادن با بیش از 1000 فارغ ‌التحصیل آکادمی نیروی دریایی در «آناپلیس» ایالت «مریلند»، تعجب مخاطبان را برانگیخت.

تکمیل این وظیفه حدود 90 دقیقه به طول انجامید!

ترامپ در اولین برخورد با ملکه انگلیس هم برخلاف پروتکل ‌های تشریفات دست او را به حالت مشت زدن فشرد و لحظاتی بعد برای ورود به داخل کاخ، دستش را نزدیک شانه ملکه آورد.

ترامپ در دیدار با «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن به مدت 17 ثانیه دست وی را تکان می داد. نخست وزیر ژاپن با خویشتن داری این رفتار را تحمل کرد. اما به احتمال زیاد این کار چندان آسان نبود. آسیایی ها در برخورد و تماس فیزیکی بسیار محتاطانه برخورد می کنند.

 

139511290328295610028914

 

با این حال به نظر نمی ‌رسد که همسر ترامپ از مسخره‌ بازی ‌های همسرش لذت ببرد و برخی اوقات در تصاویر ویدئویی که از ملانیا گرفته شده است، به نظر می ‌رسد که وی در چندین مراسم مختلف، حاضر به گرفتن دست همسرش نشده است و با مچ خود دست ترامپ را که برای گرفتن دستش به سمت وی دراز شده بود را پس زده است.

 

5ae02fb3fc7e938b208b45b4

 

توهین به بازپرس ویژه

دونالد ترامپ پرونده حقوقی که از سوی «رابرت مولر» بازپرس ویژه، مورد بررسی بود را به «شکار جادوگر» تشبیه کرد و خود مولر را «شیاد و دروغگو» خواند.

 

ترامپ با پلوسی دست نداد، پلوسی سخنرانی اش را پاره کرد!

دونالد ترامپ که پس از ناکامی استیضاح، به سخنرانی وضعیت کشور رفته بود، حاضر نشد با نانسی پلوسی رهبر دموکرات‌ ها در مجلس نمایندگان آمریکا دست دهد؛ اتفاقی کم‌ سابقه در تاریخ سیاسی آمریکا.

نانسی پلوسی نیز تک تک برگه‌ های سخنرانی ترامپ را پاره کرد.

 

4394689

 

وی به دموکرات‌ های مجلس نمایندگان آمریکا گفت: هنگامی که متن سخنرانی سالانه ترامپ را پاره کردم به شدت احساس رهایی و آرامش کردم. اگر آن متن چیزهایی بود که ترامپ می‌خواست انجام بدهد و بگوید این متن باید پاره می‌شد. تمامی صفحات این متن پر از دروغ بود. من تلاش کردم تا یک صفحه را پیدا کنم که عاری از دروغ باشد اما نتوانستم و کل آن یک دروغ بود.

 

توهین ترامپ به همسرش؛ صدا کردن ملانیا به سبک حیوان خانگی!

توهین ترامپ به ملانیا تمامی ندارد و او هربار به شیوه ای این کار را انجام می دهد. او بارها در روابطش با ملانیا سوتی داده و شخصیت او را خرد کرده است. این بار نیز در فوریه 2020 با حرکتی جنجالی سوژه رسانه ها شد. او در اقدامی دو بار به پایش زد و ملانیا را مانند حیوان خانگی صدا زد.

 

JamNewsImage19125387

 

این حرکت رئیس جمهور آمریکا با واکنش انتقادی کاربران آمریکایی مواجه شد. آنها این سبک از صدا کردن را به صدا کردن حیوان خانگی تشبیه کردند!

 

توهین ترامپ به زن جو بایدن: او خیلی چاق است!

رئیس جمهور آمریکا در کارزار انتخاباتی خود در ایالت آریزونا به همسر بایدن توهین کرد.

 

uxNYPaM20E43

 

ترامپ در اظهاراتی در شهر «بول هد» در ایالت آریزونای آمریکا گفت: او (کامالا هریس) در یک تجمع انتخاباتی گفت وضعیت من اسفناک است، اما او نسبت به «جو بایدن خواب آلود» بسیار باهوش ‌تر است. اما من هم اکنون می ‌توانم بگویم که شاهد وضعیت متفاوتی هستم. آنها به شدت درمانده شده اند. آنها به شدت مایوس شده اند. اما ما خود را به بی تفاوتی نزده ایم. شما اظهارات دیروز او (بایدن) را دیدید. او مرا با اسم جورج خطاب کرد. این غیرقابل باور است. من نمی‌دانم که باید خوشحال باشم یا نباشم. همسر وی هم در کنارش ایستاده بود. او خیلی چاق است!

 

شوخی ترامپ با دخترش در یک جلسه رسمی

شوخی ترامپ با دخترش «ایوانکا» در جلسه رسمی هیات مشاوره ای نیروی کار آمریکا در کاخ سفید سوژه رسانه ها شد.

 

برترین+تصاویر+خبری+۲۴+ساعت+گذشته_+16+اسفند

 

او دست دخترش را به شدت می فشارد تا حدی که او فریاد می زند!

 

رفتار غیردیپلماتیک ترامپ

ترامپ شماره تلفن شخصی خود را به رهبران جهان داده و از آنها خواسته تا در صورت نیاز مستقیما با خود وی تماس بگیرند.

 

58e966c87f0fa

 

این اقدام «دونالد ترامپ» درخواستی غیرعادی به شمار می‌ رود و پروتکل ‌های دیپلماتیک را نقض می ‌کند، همچنین نگرانی ‌هایی را در خصوص امنیت و محرمانه ماندن ارتباطات رئیس ‌جمهور آمریکا به دنبال دارد.

 

توهین به نظامیان آمریکایی کشته شده در جنگ جهانی اول

در ماه سپتامبر برخی منابع به نشریه «آتلانتیک»گفتند، رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۸، قبل از بازدید از آرامگاهی در فرانسه که محل دفن نظامیان کشته شده آمریکایی در جریان جنگ جهانی اول است این نظامیان را «آدم‌های بازنده» خوانده است.

ترامپ قرار بود  از آرامگاه «اِن-مارن» واقع در «بلو» در شمال فرانسه دیدن کند، اما در آخرین دقایق آن را به بهانه اینکه بالگرد قادر به پرواز به آن منطقه در هوای بارانی نیست لغو کرد. طبق گزارش آتلانتیک، دلیل اصلی اکراه ترامپ از رفتن به این آرامگاه، نگرانی از به هم ریختن و نامرتب شدن موهایش به دلیل هوای بارانی بوده است.

منابع مورد استناد این نشریه همچنین گفته‌اند از نظر ترامپ گرامی‌داشت یاد نظامیان آمریکایی هم اهمیت چندانی نداشت و او قبل از لغو سفرش به این آرامگاه به دستیارانش گفت: «چرا باید به آن آرامگاه بروم؟ (آنجا) پر از مشتی آدم بازنده است». 

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن رد گزارش‌ها درباره توهین کردن او به نظامیان کشته شده این کشور در جنگ جهانی اول ادعا کرد، هدف از انتشار این خبر جعلی اثرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری است.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به جنجال‌ها درباره اظهارات منتسب به او مبنی بر «کودن» و «بازنده» خواندن نظامیان آمریکایی کشته شده در جنگ جهانی اول واکنش نشان داد.

ترامپ در رد این خبر که جنجال‌های بسیاری ایجاد کرده و حتی با واکنش «جو بایدن» رقیب دموکرات او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مواجه شد، آن را «خبر جعلی» و «تهوع آور» با هدف اثرگذاری بر انتخابات خواند.

رئیس‌جمهور آمریکا در پیام‌هایی توییتری ضمن رد این خبر، مثالی درباره روابط خود با «جان مک کین» سناتور ارش جمهوری‌‌خواه زد؛ سناتوری که هرگز با او روابط خوبی نداشت و حتی در خبرها آمده بود او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ به هیلاری کلینتون رای داده بود.

ترامپ نوشت: «من هرگز طرفدار پر و پا قرص جان مک کین نبودم و با او درباره بسیاری از مسائل از قبیل جنگ‌های بی پایان مسخره و عدم توفیق او در زمینه پرداخت به امور کهنه سربازان خارق‌العاده‌مان اختلاف نظر داشتم اما پایین کشیدن پرچم‌های کشورمان آمریکا و مراسم خاکسپاری درجه اول (به مناسبت درگذشت او) در کشورمان را من به عنوان رئیس‌جمهور تصویب کردم و من این کار را بدون تردید و گلایه انجام دادم بلکه برعکس، من احساس کردم که (او) شایسته چنین چیزی است».

وی ادامه داد: «من حتی ایر فُرس وان (هواپیمای ویژه رئیس‌جمهور آمریکا) را برای انتقال تابوت او از آریزونا به واشنگتن فرستادم. این افتخاری برای من بود که چنین کاری را بکنم».

رئیس‌جمهور آمریکا سپس به جنجال‌ها درباره «بازنده» خواندن نظامیان کشته شده آمریکایی در جنگ جهانی اول اشاره کرد و اینطور این خبر را رد کرد: «من هرگز جان (مک کین) را یک فرد بازنده نخواندم و به هر چیز و هر کسی که از من خواسته شد ناسزا بگویم اما من هرگز به سربازان خارق العاده متوفایمان چیزی جز قهرمان اطلاق نکردم».

ترامپ افزود: «این فقط (خبرهای) ساختگی رسانه‌های جعلی است که از حسادت و  شکست‌های تهوع آور و تلاش مذبوحانه برای تاثیرگذاری بر انتخابات ۲۰۲۰ ناشی می‌شوند».

 

در ادامه به برخی از رفتارهای عجیب ترامپ اشاره می ‌کنیم:

1- کنترل تلویزیون

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، ترامپ نسبت به دست زدن افراد به کنترل تلویزیون ‌ها در کاخ سفید بسیار حساس است به طوری که تنها خود و تیم پشتیبانی فنی وی اجازه دست زدن به کنترل تلویزیون‌ ها را دارند. همچنین گفته می ‌شود تلویزیون وی به طور دائم شبکه فاکس نیوز را نشان می ‌دهد. 

حتی گفته می‌ شود هنگام انجام ملاقات ‌ها، تلویزیون ‌ها خاموش نشده و تنها در حالت بی‌ صدا قرار می ‌گیرند تا رئیس جمهور آمریکا بتواند تیتر اخبار را بخواند. 

2- نوشابه رژیمی

نیویورک تایمز ادعا کرده است رئیس جمهور آمریکا می ‌تواند روزانه 12 قوطی نوشابه رژیمی بنوشد. 

گفته می‌ شود او یک دکمه اختصاصی بر روی میز کارش دارد که هنگام فشردن آن، می‌ تواند نوشابه رژیمی سفارش دهد.

3- جابجا کردن اشیا

در ماه‌ های گذشته، ویدیویی از عادت ترامپ مبنی بر جابجا کردن وسایل روی میزش در جلسات مختلف در توییتر منتشر شد. به طوری که برخی اعلام کرده‌اند وی دچار نوعی اختلال وسواس فکری-عملی شده است

4- وسواس پاکیزگی

ترامپ می ‌گوید از «میکروب‌ ها وحشت دارد» و برای جلوگیری از ابتلا به بیماری، روزانه بار‌ها دست ‌های خود را می ‌شوید. 

۵- علاقه‌ مندی به تیتر شدن در اخبار

ممکن است تاکنون متوجه شده باشید که ترامپ علاقه دارد در کانون توجه قرار گیرد. 

6- علاقه به فست فود

ترامپ به سیگار و قهوه علاقه‌ای ندارد ولی از خوردن فست فود و نوشابه رژیمی بسیار لذت می‌ برد. وی علاقه شدیدی به غذاهای برندهای معروف فست فود آمریکایی دارد. چیپس، چوب شور و بیسکوییت از تنقلات مورد علاقه اوست. 

7- موهای ترامپ

ترامپ ممکن است مشهور‌ترین مدل موی جهان را داشته باشد. رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در سال 2016 از کاهش کیفیت اسپری‌ های مو انتقاد کرده بود. 

وی در یک عکس ‌برداری درخواست کرد لباس پشمی خود را عوض کند، زیرا ممکن است پشت مویش نامرتب شود! 

8- نشان دادن دستشویی ‌های کاخ سفید به مهمانان

گزارش‌ها حاکی است ترامپ عادت دارد کاخ سفید را به مهمان‌ ها نشان دهد و همواره آن‌ها را برای دیدن دستشویی‌ ها می‌برد. 

9- ساعات خواب ترامپ

گفته می‌شود ترامپ وقت زیادی را برای خوابیدن صرف نمی ‌کند، به طوری که در یک روز کاری 16 ساعته، وی 5 ساعت می‌ خوابد و اکثرا در حال توئیت زدن است.

در پایان باید گفت:

گمانه‌ زنی ‌ها درباره اختلالات روانی ترامپ از زمانی که او به عنوان رئیس ‌جمهور وارد کاخ سفید شد (و شاید قبل ‌تر از آن) آغاز شدند.

 

تمرکز وسواس‌گونه ترامپ روی تصویر خودش، ناتوانی غیرعادی در تحمل هر گونه انتقاد، رفتار‌های کینه ‌توزانه در برابر رقیبان، توسل به زورگویی و قلدرمابی و ناسزاگویی برای تحقیر دیگران برخی از ویژگی‌ هایی است که متخصصان علوم سلامت روان را به سمت طرح احتمال ابتلای ترامپ به «اختلال شخصیت خودشیفته» سوق داده است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی دونالد ترامپ
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.