اخبار مرتبط

علی اوسط هاشمی روز چهارشنبه در بازدید از مجتمع آموزشگاه آزاد فنی‌ و حرفه‌ای کامپیوتری ایلیا با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه‌ای ۵هزار و ۴۰۰ استاندارد آموزشی تدوین کرده است افزود: حداقل ۴۰ درصد متقاضیان از آموزشگاه‌ها در طول سال فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند و به این نتیجه رسیدند که باید از این دوره‌های مهارتی استفاده کنند.
وی با اشاره به مدرک گرایی، دانش‌گرایی و مهارت‌گرایی تصریح کرد: در خوش‌بینانه‌ترین حالت اقتصاد فعلی ما ۲۰ درصد بازار برای فارع التحصیلان دارد.
رئیس سازمان آموزش فنی‌ و حرفه‌ای کشور خطاب به مدیر این آموزشگاه گفت: باید به سمت کارگاه‌های فنی پیش بروید و بخش قابل‌توجهی از آموزش‌ها گرایش به سمت خصوصی دارند و در مناطق محروم مراکز فنی‌و حرفه‌ای ورود می‌کند.
مدیر  مجتمع آموزش آزاد فنی‌ و حرفه‌ای ایلیا در این بازدید از قرارداد با شهرکت صنعتی استان در راستای آموزش نرم‌افزارهای مدیریتی و دوره‌های آموزشی و رده های صنعتی خبرداد و گفت: سرفصل‌های آموزشی در این آموزشگاه ۳۰ درصد تئوری و ۷۰ درصد عملی است.
 فهیمی با بیان اینکه بالای ۹۰ درصد از فارغ التحصیلان از مهارت‌ها استفاده می‌کنند گفت: متقاضیان در این آموزشگاه در ۲ بخش افراد جویای کار و افراد شاغل هستند.
این آموزشگاه منتخب سه دوره استانی است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.