رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مراسم افتتاح این مرکز گفت: ساخت این مرکز در ۲ طبقه و با مساحت ۷۸۰ متر مربع از سال ۱۳۹۵ آغاز شده و برای احداث، تجهیز و راه اندازی آن بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

محمودرضا مرادی افزود: این مرکز شامل کلینیک دندانپزشکی، واحدهای بهداشت روان، تغذیه ، مشاوره ازدواج، پزشک ، مامایی، واکسیناسیون و بیماریها، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های نماینده هرسین، گفت: کمک‌های شما موجب نتیجه بخشی پیگیری‌های دانشگاه شده و ۲ دستگاه سی تی اسکن به شهرستان‌های شرق اختصاص یافته و دستگاه‌ها خریداری شده و در حال اقدام برای ساخت مکان مناسب هستیم.

وی یادآوری کرد که تامین نیروهای تخصصی و عمومی برای پروژه‌های جدید، شهرستان‌ها و مراکز مختلف از جمله چالش‌های دانشگاه است که نیاز به همکاری مجمع نمایندگان دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های هرسین، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی نیز در  این مراسم گفت: تامین آمبولانس، تجهیزات تشخیصی، تامین نیروی انسانی و اعزام پزشکان متخصص سایر رشته‌ها و راه‌اندازی اورژانس جاده‌ای از مطالبات مردم شهرستان هرسین است.

حسن سلیمانی افزود: پیشرفت خدمات بهداشتی و درمانی در هرسین قابل قبول بوده و شاهد افزایش ظرفیت بهداشت و درمان در شهرستان هستیم.

حجت الاسلام محمدحسین اجرایی امام جمعه هرسین نیز در  این مراسم گفت: انصافا در چند سال گذشته عنایات خاصی در زمینه بهداشت و درمان به این شهرستان شده و این‌ حوزه نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و مدیران و کارکنان بخش سلامت در زمینه خدمات تخصصی و فعالیت های فرهنگی ممتاز هستند. 

شهرستان هرسین با ۸۵ هزار جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق شهر کرمانشاه واقع شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.