درخشان: پرسپولیس مهاجم بگیرد کامل است

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم در یارگیری عملکرد خوبی داشته و با جذب مهاجم یک تیم کامل خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این تیم گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته و ان‌شاالله برای خط حمله نیز بازیکن می‌گیرند تا نفراتشان تکمیل شود و نیاز کادر فنی را برطرف کنند. درمجموع معتقدم امسال پرسپولیس با اقتدار برای قهرمانی خواهد رفت.

درخشان در خصوص اضافه شدن سید جلال حسینی به کادر فنی پرسپولیس اظهار کرد: او تجربه خیلی خوبی دارد و بازیکن بزرگی بوده که زحمت زیادی کشیده، اما نیاز است آموزش بیشتری ببیند و کسب اطلاعات کند تا روز به روز دانش او بیشتر شود و به پرسپولیس کمک کند.

او یادآور شد: اگر قرار باشد فوتبال جذاب شود، نیاز به توسعه امکانات است؛ اینکه هر ساله بازیکن بخریم و بگوییم فوتبال ما جذاب خواهد شد، اینطور نیست. به نظرم همین تغییرات همیشه هست و بین باشگاه‌ها به وجود می‌آید ولی توفیقی در روند فوتبال ایران و شکل آن به وجود نمی‌آید ولی امیدوارم بیشتر کار و دقت کنیم تا به رشد زیرساخت فوتبال ایران کمک کنیم.

حمید درخشان در خصوص پایان همکاری سایپا با او عنوان کرد: ما با فراهانی، مدیرعامل قبلی سایپا همکاری داشتیم و امورمان هم با او پیش می‌رفت؛ تا روزی که بازی‌ها تمام شد و تیم در لیگ یک ماند، تغییرات مدیریتی به وجود آمد و حسینی‌پور جانشینی فراهانی شد. مذاکره‌ای هم با وی داشتیم ولی او هم قابل احترام بود و اختیار داشت تصمیم‌گیری کند.

او ادامه داد: نگاه مدیران جدید باشگاه سایپا تفاوت داشت و علاقه‌ای به همکاری از سوی آنها نبود و انتخاب دیگری انجام دادند که برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی سابق سایپا با بیان اینکه اصلا بحث من با سایپا مالی نبود که بگویم سخت‌گیری وجود داشت، ابراز کرد: این مسئله را در اختیار خودشان گذاشتم، اما آنها تصمیم گرفتند آقای فکری را انتخاب کنند که برای آنها آرزوی موفقیت دارم. من انتظاراتی نسبت به این تیم داشتم و احساس می‌کردم یک تیم ریشه‌دار و با اصالت است و از کار کردن در آن خوشحال بودم چراکه امکانات خوبی داشت؛ من هم به دنبال لیگ برتری کردن آن بودم ولی این شرایط به وجود نیامد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید