محمدرضا حضرت پور در گفت و گو با جی پلاس؛

کنایه لیبروی تیم ملی به منتقدان و واکنش جالب به تغییر نسل والیبال ایران

ملی پوش والیبال ایران گفت: به هیچ عنوان قصد بی احترامی به بازیکنان باتجربه قدیمی ندارم و از نظر من تاریخ سازی کردند اما تغییر نسل اتفاقی بود که باید رخ می‌داد.

لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا حضرت پور لیبروی تیم ملی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال و کسب مقام هفتم در لیگ ملت‌های 2022 گفت: مسابقات خوبی بود. زمان اعزام برای به رقابت‌ها خیلی‌ها می‌گفتند تیم در مرحله گروهی حذف می‌شود ولی خداراشکر بچه‌ها خودشان را جمع و جور کردند و به نظرم نتیجه بدی نگرفتیم البته می‌توانستیم بهتر از این هم باشیم. الان هم تلاش می‌کنیم  در قهرمانی جهان عملکرد خوبی داشته باشیم.

او افزود: این نسل نشان داد می تواند آمریکا و لهستان را هم شکست بدهد و قطعا در آینده تیم خوبی خواهد شد. من در کنار سعید معروف، امیر غفور و ... هم بازی کردم و تغییر نسل نه دست من است؛ نه شخص دیگر بنابراین چه الان و چه زمان دیگر باید رخ می‌داد. اصلا به بازیکنان باتجربه قدیمی بی احترامی نمی‌کنم چرا که از نظر من تاریخ سازی کردند؛ منظورم این است که الان بازیکنان جوان هم خودشان را نشان می‌دهند و خداراشکر در این تورنمنت نتیجه بدی هم نگرفتیم. باید تجربه بازیکنان بیشتر شود و مطمئنم در آینده اتفاقات بهتری خواهد افتاد.

تیم ملی والیبال ایران محمدرضا حضرت پور

لیبروی تیم ملی والیبال با اشاره به کار کردن در کنار بهروز عطایی گفت: کار کردن با بهروز عطایی خوب بود. دوماه در تمرین و بازی با هم بودیم ، شرایط سختی داشتیم و برای اولین بار با این سرمربی ایرانی به مسابقات رفتیم و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. من نظرم این است که سرمربی تیم باید بازیکن را خیلی خوب بشناسد که عطایی و طلوع کیان بازیکنان را از سنین کم می‌شناسند که این شناخت خیلی کمک کرد.

محمدرضا حضرت پور در پایان صحبت‌های خود گفت: همه بازیکنان برادر من هستند؛ به تمام برادرانم اعتماد دارم و در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

 

لیگ ملت های والیبال 2022 تیم ملی والیبال ایران محمدرضا حضرت پور

دیدگاه تان را بنویسید