اخبار مرتبط

علیرضا جزء قاسمی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: خدمات غیرحضوری شرکت آب و فاضلاب با تنوع بسیار و از روش های مختلف در حال توسعه است و مشترکان مجبور نیستند برای دریافت خدمات حضوری اقدام کنند.
وی اظهار داشت: با وجود خدمات پرداخت غیرحضوری شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعم از سامانه های پیامکی، تلفنی 1522، 122 و اینترنتی مشترکان به صورت غیرحضوری قبوض خود را پرداخت می کنند.
این مسئول خاطرنشان کرد: جدیدترین خدمت ارائه شده از سوی شرکت آب و فاضلاب برای دریافت خدمات بصورت پیامکی و با آسان ترین روش ممکن، سامانه دریافت و پرداخت قبض آب است که با استفاده از این سامانه مشترکان از طریق گوشی تلفن همراه خود می توانند تمامی خدمات مربوط به قبض آب را به صورت رایگان دریافت کنند.
جزء قاسمی ادامه داد: سامانه 'پیامک آنلاین' با شماره 300071485 از جمله راه های پرداخت غیرحضوری قبض آب است که علاوه بر جلوگیری از تحمیل هزینه اضافی به مشترکان، بلافاصله عملیات پرداخت را در سامانه مالی شرکت ثبت می کند.
این مسئول اضافه کرد: سامانه پیامکی علاوه بر امکان پرداخت آنلاین قادر به ارسال اطلاعات در خصوص آخرین وضعیت بدهی، ثبت رقم کنتور و صدور قبوض دوره ای برای مشترکین به صورت پیامک است که از این جهت می توان گفت؛ تحولی در ارائه خدمات گسترده شرکت آبفا تنها از طریق این سامانه پیامکی روی داده است.
وی گفت: با استفاده از این سامانه پیامکی همه خدمات مورد نیاز در حوزه خدمات جاری و درآمد شرکت آب و فاضلاب بصورت غیرحضوری به مشترکان ارائه شده و شهروندان به آسانی خدمات مورد نیاز خود را دریافت خواهند کرد.
به گفته این جزء قاسمی مشترکان آب شهری می توانند با اراسال یک پیامک خالی رایگان به شماره 300071485 لیست خدمات مورد نظر خود را دریافت و با شماره گیری کدهای ارائه شده همراه با شماره پرونده خود نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنند.
8068/3132
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.