اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از مرکز خبر حوزه، وی روز شنبه در دیدار جمعی از طلاب حوزه علمیه قم افزود: وحدت و انسجام مسئولان، تبعیت از رهبر معظم انقلاب، مدیریت صحیح، نظارت دقیق و همچنین تلاش شبانه روزی راه برون رفت از مشکلات کنونی کشور است.
وی با اشاره به اقدام آمریکا برای بازگرداندن تحریم های گذشته تصرح کرد: مقامات آمریکایی بدانند به فضل خدا ملت ایران با صبر و استقامت، اتکا به خدا و نیروی انسانی جوان خود و همچنان توجه به امکانات و ظرفیت های داخلی خود از این مرحله هم عبور خواهد کرد و یکبار دیگر آمریکا منفور ملت ایران خواهد شد.
آیت الله نوری همدانی با تاکید بر نظارت دقیق بر بازار و جلوگیری از فساد ادامه داد: باید با مفسدان در هر سطحی و جایگاهی با قاطعیت برخورد شود.
وی با بیان این که مدیران کشور باید بر اساس شایسته سالاری و معیارهای تعهد و تخصص انتخاب شوند تاکید کرد: اگر مردم احساس کنند که مسئولانی متخصص با تعهد دینی و انقلابی در کشور مشغول کار هستند در آن صورت اعتماد آنها به مدیران بیشتر خواهد شد.
این مرجع تقلید در ادامه با تاکید بر این که توقع داریم افراد دل داده آمریکا که اعتماد و باور به مسئولان آن کشور داشتند، بیدار شده و دیگر حتی زمزمه مذاکره با آنها را مطرح نکنند، گفت: مسئولان باید تمام همت خود را صرف خدمت به مردم کنند و بدانند که اعتماد مجدد به آمریکا بی تردید خیانت به ملت ایران است، چراکه هربار اعتماد کریم ضرر آن را چشیدیم.
13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.
7404/ 1175
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.