به گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی روز شنبه در جمع فرماندهان سپاه شهدای آذربایجان غربی، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در قالب راه اندازی جنگ نرم در جهت سست کردن باورهای دینی جوانان گام بر می دارند و این قشر باید نسبت به توطئه های دشمنان آگاه باشند.
وی با اشاره به اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس در جهت پاسداری از اهداف انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل در تمامی میدان های نبرد علیه دشمن حضور یافتند، ادامه داد: بسیجیان با حضور خود در صحنه های جنگ در مقابل دشمنان عرض اندام کردند و جان خود را در دفاع از میهن اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند تا تفکر دینی و ارزش های اسلامی در جامعه ما باقی بماند.
حجت الاسلام والمسلمین سرایی گفت: بسیجیان باید با الگوگیری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و با ایستادگی در مقابل دشمنان این توطئه ها را خنثی کنند.
وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان یکی از راه های اصلی مبارزه با توطئه های دشمنان انقلاب است.
وی ادامه داد: بسیجیان باید در سایه کسب علم و بینش عمیق سیاسی و معرفتی خود در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کنند.
وی افزود: امنیت موجود در کشور حاصل خون پاک شهداست و باید با ادامه دادن راه شهدا بتوانیم از خون آنان حراست کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین سرایی گفت: باید تمامی آحاد ملت ایران اسلامی دست در دست هم دهند تا از این نعمت بزرگ الهی پاسداری کنند.
به گزارش ایرنا تاثیرگذاری بر فرهنگ و آداب و رسوم با تلاش برای گسستن پیوندهای اجتماعی و روابط مردم با حاکمیت از رهگذر هنجارستیزی و پاشیدن بذر اختلافات قومی- مذهبی، مهمترین رویکرد دشمن در جنگ نرم به شمار می رود.
6009/3072
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.