به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های نماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد: آمریکا در راس تمام فتنه‌ها قرار دارد و بر اساس فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب ، نظام جمهوری اسلامی تا ابد با آمریکا دشمن خواهد بود.
وی با اشاره به بد عهدی های آمریکا در خصوص برجام افزود: آمریکا و هم‌پیمانانش برنامه جامعی را علیه ایران طراحی کرده و قدم به قدم آن را پیش می‌برند.
حجت الاسلام شمس الدین تاکید کرد: جلوگیری از نفوذ جمهوری اسلامی در سطح منطقه و جهان، از اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است و در گام‌های بعدی به دنبال تضعیف توان موشکی و محاصره اقتصادی جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه در طول تاریخ، هرکجا که نظام اسلامی در مقابل دشمن انعطاف نشان داده ضرر کرده ، گفت: تنها راه پیروزی در مقابل دشمن، پافشاری روی خطوط قرمز جمهوری اسلامی است.
امام جمعه بندر انزلی اقدام اخیر مسئولان پیرامون مسئله برجام را اقدامی خوب دانست و افزود: امروز عموم ملت ایران دشمنی آمریکا را کاملاً درک کرده اند و اقدام متقابل علیه دشمنان باید با قاطعیت انجام شود.
وی همچنین اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی کشوری مستقل است و هیچ کشوری حق ندارد برای ما تعیین تکلیف کند چرا که نظام جمهوری اسلامی یکی از مردمی‌ترین نظام‌های جهان است.
امام جمعه بندرانزلی با اشاره به ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابله با جبهه مقاومت خاطرنشان کرد: در آتش بس اخیر، جبهه مقاومت توانست رژیم صهیونیستی را مجبور به پذیرش شروط خود کند.
حجت الاسلام شمس‌الدین با اشاره به سالروز تاسیس بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: خدمات چشمگیر این نهاد انقلابی برای ملت ایران نمایان است .
پس از برگزاری نماز جمعه مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار بندرانزلی مسیر مصلی تا میدان گمرک را در حمایت از تصمیم شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی کردند.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
7471/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.