اخبار مرتبط

افشین ناظمی روز شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هواداران نقش مهمی در کسب پیروزی های داخل خانه دارند چون حضور و تشویق آنان باعث افزایش روحیه بازیکنان می شود.
وی افزود: رمز موفقیت ما نیز در بازی های خانگی حضور پررنگ هواداران است که با تمام وجود از تیم حمایت می کنند و امیدواریم که با روند رو به رشد خود به لیگ دسته اول صعود کنیم تا جواب محبت هواداران را بدهیم.
وی بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری فومن در ابتدای فصل مشکلات زیادی داشت و از حداقل امکانات تیم های فوتبال محروم بود اما مالک جدید این باشگاه تاکنون تلاش های زیادی را برای بهبود شرایط تیم انجام داده و باید شرایط بهتری را در جدول رده بندی کسب کند.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن در مورد بازی این تیم در رامشیر و برابر استقلال این شهر ادامه داد: بازی سختی داشتیم اما بازیکنان ما توانستند با جنگندگی در برابر استقلال رامشیر به برتری برسند تا یک پیروزی شیرین خارج از خانه کسب کنیم.
ناظمی به بازی آینده تیم فوتبال شهرداری فومن نیز اشاره و خاطرنشان کرد: سه شنبه هفتم اسفند ماه باید در هفته بیست و یکم این رقابت ها در فومن برابر پاس همدان قرار گیریم که بازی بسیار سخت و حساسی است و به قول معروف یک بازی شش امتیازی محسوب می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط دو تیم در جدول رده بندی، در این بازی خانگی نیاز مبرم به پیروزی داریم تا علاوه بر کسب سه امتیاز خانگی این مسابقه حساس ، روند رو به رشد خود را در جدول رده بندی ادامه دهیم.
وی در ادمه افزود: البته مهمترین هدف ما بقا در لیگ دسته دوم است اما از صعود به لیگ دسته اول نیز ناامید نیستیم و امیدوارم که در بازی های باقی مانده بتوانیم نتایج مطلوبی کسب کرده و سرانجام به لیگ دسته اول راه یابیم.
تیم فوتبال شهرداری فومن تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با کسب 27 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی گروه دوم این دوره از مسابقات قرار دارد.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و برنده تیم های دوم به لیگ دسته اول صعود می کنند.
استان گیلان سه تیم در رقابت های لیگ دسته دوم دارد که تیم های داماش گیلان و چوکا تالش در گروه اول و تیم فوتبال شهرداری فومن در گروه دوم این مسابقات قرار دارند.
7285 / 2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.