نه قاطع اینتر به بارسا| جوردی آلبا روی دست ژاوی باد کرد

باشگاه اینتر پیشنهاد معاوضه جوردی آلبا با یکی از بازیکنان تیمش را رد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تلاشهای بارسلونا برای واگذاری جوردی آلبا ادامه دارد. حالا دیگر شکی باقی نمانده که ژاوی در پازل تاکتیکی خود به این دفاع چپ باتجربه نیازی ندارد ولی مدیریت باشگاه تا کنون نتوانسته معامله‌ای انجام بدهد که واگذاری آلبا را برای بارسا سودآور کند.

در هفته‌های آخر نقل و انتقالات تابستانی گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد بارسلونا جوردی آلبا را به اینتر پیشنهاد داده است. در آن روزها گمان می‌رفت رابین گوسنس، وینگر آلمانی اینتر، در حال ترک این باشگاه ایتالیایی است و بارسا گمان می‌کرد نراتزوری در غیاب او مایل است آلبا را به خدمت بگیرد. اما با پایان تابستان نه آلبا به اینتر پیوست و نه گوسنس این باشگاه را ترک کرد.

امروز رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند تلاشهای بارسا برای پیشنهاد آلبا به اینتر بار دیگر آغاز شده است. این بار که خبری از جدایی احتمالی گوسنس از نراتزوری نیست مدیران کاتالان به اینتر پیشنهاد داده‌اند با معاوضه جوردی آلبا و گوسنس موافقت کننند.

بارسا برای اینتر پیشنهادهای دیگری هم داشته است. لاپورتا و همکارانش به مدیران اینتر گفته‌اند یک معاوضه دیگر می‌تواند تبادل فرانک کسیه و مارسلو بروزوویچ باشد. در غیر اینصورت بارسا حاضر است به معاوضه ممفیس دیپای با خواکین کوره‌آ هم فکر کند. اما مدیران کاتالان ترجیح می‌دهند معاوضه آلبا با گوسنس اولویت اول مذاکرات‌شان با نراتزوری باشد.

گفته می‌شود علاوه بر اینکه ژاوی چندان تمایلی به حضور آلبا در فهرست بازیکنانش ندارد یکی از دلایلی که بارسا قصد دارد او را واگذار کند مشکلات مالی‌ای است که کاتالانها با آن مواجه هستند. این مشکلات مالی باعث شده لاپورتا و مدیریت باشگاه به دنبال واگذاری بازیکنانی باشند که دستمزدهای بالا می‌گیرند. جوردی آلبا یکی از بازیکنان گران‌قیمت بارسا است.

 

دیدگاه تان را بنویسید