یک درخواست غیرممکن از مسی

همبازی لیونل مسی از او خواست هرگز به بازنشستگی فکر نکند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ لیونل مسی بالاخره به آرزوی دیرینه‌اش یعنی قهرمانی جهان با آرژانتین دست یافت. او پیش از این گفته بود که در جام جهانی 2026 حضور نخواهد داشت و جام جهانی 2022 آخرین فرصتش برای قهرمانی است. مسی در پایان بازی‌ها با ثبت هفت گل و ارائه بازی‌های درخشان، بهترین بازیکن رقابت‌ها شد.

ازکیل پالاسیوس امیدوار است مسی همچنان به بازی در تیم ملی ادامه دهد و هرگز بازنشسته نشود. او به نشریه کلارین گفت: «نمی‌توانم تیم ملی آرژانتین را بدون لیونل مسی تصور کنم. از او خواستم هرگز بازنشسته نشود و تا جایی که توان دارد برای تیم ملی به میدان برود. امیدوارم هیچ‌وقت روز خداحافظی مسی از فوتبال نرسد.»

پالاسیوس در مورد بازی فینال برابر فرانسه که پس از 120 دقیقه تلاش 3-3 مساوی شد و آلبی‌سلسته در پنالتی‌ها پیروز شد، گفت: «می‌دانستیم برابر چه حریف دشواری باید به میدان برویم و کار را بسیار جدی و خوب شروع کردیم. تا دقیقه 80 تیم بهتر زمین بودیم و دو گلی که فرانسه به ما زد نیز برخلاف جریان بازی بود. نمی‌دانم ما مستحق آن هم رنج‌کشیدن برای قهرمانی بودیم یا خیر. پس از بازی با هلند روند ما کاملا بهتر شد و در نیمه‌نهایی سه گل به کرواسی زدیم و باید در همان 90 دقیقه نیز کار فرانسه را تمام می‌کردیم. در هر صورت، مهم این است که ما حالا قهرمان جهان هستیم.»

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید