گواردیولا تهدید به جدایی کرد/ نمی‌خواهم فرگوسن و ونگر شوم!

سرمربی منچستر سیتی اعلام کرد که اگر اوضاع این باشگاه نابسامان شود از سیتی جدا می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پپ گواردیولا، سرمربی تیم منچسترسیتی گفته اگر احساس کند اوضاع در این باشگاه نابسامان است، اتحاد را ترک می‌کند.

این در حالی است که پپ ماه گذشته میلادی قراردادش با با سیتیزن‌ها به مدت دو سال دیگر تمدید کرد و قرار است تا ۲۰۲۵ در سیتی بماند. در  این صورت، او ۹ سال سرمربی آبی‌های شهر منچستر خواهد بود.

گواردیولا در کنفرانس خبری روز جمعه و قبل از بازی امروز با اورتون گفت: لحظه‌ای که احساس کنم اوضاع به‌رهم‌ریخته است، استعفا می‌کنم و یا قراردادم را تمدید نمی‌کنم. من نمی‌خواهم مثل فرگوسن یا ونگر در اینجا بمانم. قرارداد، تنها یک کاغذ است. من به این دلیل تمدید کردم که احساس این را داشتم که می‌توانیم خوب بازی کنیم. اما در پایان، نتیجه مهم است. اگر از همدیگر خسته شدیم، من این قرارداد را به پایان نمی‌رسانم.

با وجود اختلاف امتیاز پنج امتیازی منچسترسیتی با آرسنال، اما پپ معتقد است شاگردانش می توانند هت‌تریک در قهرمانی لیگ جزیره را کامل کند. گواردیولا گفت: این پیچیده است. وقتی بازی‌ها را پی در پی پیروز می‌شوید، کنترل اوضاع هم راحت می‌شود اما عکس این قضیه هم صادق است. آرسنال از ما بهتر بوده است. آن‌ها مدت زیادی است در این جایگاه نبوده‌اند و می‌خواهند به این روند ادامه دهند. فاصله زیادی با آرسنال نداریم و من انگیزه را در بین بازیکنانم می‌بینم.

دیدگاه تان را بنویسید