تکلیف اعتصاب وزنه برداران چه می شود!؟

با وجود خروج مرادی از فدراسیون و انتخاب انوشیروانی به عنوان سرپرست هنوز تکلیف اعتصاب ملی پوشان مشخص نیست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ به نظر مى رسید با تغییر صورت گرفته در راس فدراسیون وزنه بردارى، ملى پوشان هم به اعتصاب خود پایان دهند اما هنوز واکنشی به این تغییرات نداشته اند.

از چند هفته قبل ١٦ تن از ملى پوشان وزنه بردارى که در اردوى تیم ملى حضور داشتند، به خاطر کمبود امکانات و مهیا نبودن شرایط محل اردو را ترک کرده و دست به اعتصاب زدند. برکنارى سرمربى تیم ملى و دعوت دوباره از این نفرات کارساز نبود و على مرادى نتوانست با وزنه برداران اعتصاب کرده کنار بیاید. از سوى دیگر سعید على حسینى سرمربى جدید تیم ملى هم مجبور شد تا با با اندک نفرات جوان دعوت شده تمرینات را دنبال کند و اوضاع اصلا براى او خوب پیش نمى رفت. حالا با کنار رفتن على مرادى و روى کار آمدن سجاد انوشیروانى در راس فدراسیون وزنه بردارى، احتمالا ملى پوشان به بازگشت راضى شوند و بتوانند با ریاست جدید فدراسیون کنار بیایند.

شاید جدایى على مرادى در این مقطع بهترین اتفاق براى وزنه برداران ملى پوش بود و حالا آن ها برمى گردند تا خودشان را براى بازى هاى کشورهاى اسلامى آماده کنند. البته در این میان باید دید سجاد انوشیروانى راى به ادامه همکارى سعید على حسینى همشهرى خود به عنوان سرمربى تیم ملى خواهد داد یا خیر.

با این حال رفتن مرادی به معنای پایان قطعی اعتصاب نیست. چرا که وزنه برداران در بیانیه ای اعلام کرده بودند حتی اگر مرادی برود، اما مشکلات اردو و کمبود امکانات پابرجا باشند، به تیم ملی بر نمی گردند.

دیدگاه تان را بنویسید