جی پلاس

تغذیه سرخابی ها از سپاهان؛ بازسازی اجباری شد!

با شروع فصل نقل و انتقالات، استقلال و پرسپولیس تاکنون سه بازیکن آزاد سپاهان را جذب کرده اند و احتمالا این تیم باید یک بازسازی کامل را تجربه کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فصل نقل و انتقالات هر چقدر برای پرسپولیس پر بار بوده، برای سپاهان بسیار شوکه کننده بود؛ جایی که تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم با اتمام قراردادشان، تمایلی به تمدید قرارداد نداشتند و به سراغ تیم های دیگر رفته اند.

سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر و سجاد شهباززاده فعلا راهی پرسپولیس و استقلال شده اند و اخبار حکایت از علاقه پرسپولیس به گولسیانی و سلمانی هم دارد.

انتقال این پنج بازیکن به تیم های تهرانی، به معنی خالی شدن ترکیب اصلی سپاهان است و این تیم باید جایگزین هایی برای نفرات اصلی خود پیدا کند.

با جدایی محرم نویدکیا در انتهای فصل، سپاهان این روزها در حال رایزنی با ژوزه مورایس، دستیار پرتغالی سابق مورینیو است که توانسته با الهلال به قهرمانی هم دست یابد. با این حال هنوز توافقی حاصل نشده و یک به یک بازیکنان سپاهان از این تیم جدا می شوند و آن ها نتوانستند قرارداد بازیکنی را تمدید کنند.

جدایی این بازیکنان به این معنی است که سپاهان باید نقاط ضعف خود را با بازیکنان خارجی یا لژیونر تقویت کند چرا که بازار فوتبال ایران به علت علاقه بازیکنان به دستمزد دلاری و انتقال به کشورهای عربی و اروپایی درجه سه، خالی تر از هر زمانی است.

همچنین با ظهور گل گهر سیرجان و علاقه فولاد و تراکتور به تقویت تیم های خود، عرصه برای سپاهان تنگ تر از زمان های دیگر است و ساکت که سودای تکرار قهرمانی با سپاهان را دارد،

اگر چه سپاهان تیم دست به نقدی در بازار ایران است و هیچ بازیکنی از این تیم طلبکار نیست اما اوضاع و احوال فوتبال ایران حاکی از شکست این تیم در رقابت با پرسپولیس، استقلال و حتی گل گهر، قافیه را باخته و باید دید چطور دست به بازسازی مجدد خود می زند؟

دیدگاه تان را بنویسید