بمب خبری پوچتینو درباره امباپه!

سرمربی تیم پاری‌سن‌ژرمن مدعی شد که ستاره فرانسوی این تیم فصل بعد هم در جمع پاریسی‌ها خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که پس از نتایج ضعیف تیم پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا خبرهای زیادی مبنی بر جدایی پوچتینو از تیم پی‌اس‌جی‌ رسانه‌ای شد و تا هم اکنون نیز ادامه داشت، این سرمربی آرژانتینی در  مصاحبه‌ای جنجالی و قابل تامل اعلام کرد که نه تنها او، بلکه کیلیان امباپه ستاره فرانسوی تیم پاریسی فصل بعد هم در تیم پاری‌سن‌ژرمن حضور خواهند داشت. این ادعای پوچتینو در حالی مطرح شد که بسیاری از رسانه‌ها انتقال امباپه به رئال مادرید در پایان فصل جاری را قطعی اعلام کرده‌اند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسی‌ها از ماندن‌ قطعی‌اش در این تیم خبر داد. مائوریسیو پوچتینو قبل از بازی جمعه شب تیمش برابر استراسبورگ یک خبر مهم را به رسانه ها اعلام کرد. وقتی از او سؤال شد چند درصد احتمال دارد در پاریس بماند او پاسخ داد: «امروز که اینجا هستم می‌توانم بگویم که من صددرصد در تیم می‌مانم، کیلیان امباپه هم همینطور.»

مربی آرژانتینی در حالی ماندنش را تأیید می‌کند که گفته می‌شد شاید از پی‌اس‌جی در پایان فصل جدا شود و آنتونیو کونته جای او را بگیرد. در مورد امباپه هم خبرهای فراوانی در مورد جدایی قطعی او و پیوستنش به رئال‌مادرید برای فصل آینده منتشر شده است.

مشخص نیست این حرف پوچتینو تا چه حد جدی و درست باشد و باید دید که آیا هر دو نفر در فصل بعد در پاریس خواهند بود یا سراغ باشگاه جدید خواهند رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید