اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا عباس افلاطونی روز شنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان که در فرمانداری برگزار شد،افزود: علیرغم اقدامات قابل توجه به خصوص ارائه آموزش های لازم، همچنان شاهد آمار بالای حوادث چهارشنبه آخر سال هستیم و در این رابطه نباید از نقش دشمن که همواره به دنبال التهاب آفرینی و ایجاد نارضایتی در کشور است غافل شد.
وی با بیان اینکه فرهنگ سازی یک اقدام بلند مدت و وظیفه هماهنگی است، اضافه کرد: آموزش در حوزه مسائل عمومی جامعه اگر تبدیل به فرهنگ نشود ضمانت اجرایی لازم را نخواهد داشت و باید فرهنگ سازی برای گروه های مختلف جامعه از سنین پایین تر آغاز شود.
افلاطونی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و فرهنگ مهمان نوازی مردم قزوین، گفت: تلاش دستگاه های اجرایی برای خدمات رسانی مناسب در این ایام ضروری است و قطعا نقش موثری در افزایش میزان مسافران نوروزی به استان خواهد داشت.
وی اضافه کرد: سلامتی مهمانان و مسافران نیز در این ایام نقش به سزایی در ترغیب آنها و دیگر هموطنان برای سفر به قزوین دارد و لازم است نسبت به سلامت مواد غذایی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروزی بیشتر دقت شود.
6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.