مکان: واشنگتن، آمریکا/ منبع: سی ان ان

 

به گزارش جماران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بدون جواب دادن به سوال خبرنگار سی ان ان، کنفرانس مطبوعاتی خود درباره کووید19 را ناگهان قطع کرد و از اتاق خارج شد.  

در کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور آمریکا درباره اقدامات صورت گرفته درباره همه گیری کرونا، «کیتلان کالینز» خبرنگار این شبکه گفت: آقای رئیس جمهور، زنی که شما گفتید پزشک بزرگی است، در ویدئویی که شما دیشب بازنشر کردید، گفت ماسک اثر ندارد و درمانی برای کووید19 وجود ندارد، هر دوی اینها را کارشناسان بهداشتی رد می ‌کنند و می ‌گویند واقعیت ندارد.

 

200728183108-trump-kaitlin-split-large-169

v3imagesbinda627024f2694cb1d95c90a713f8aaa6-sw5bronnmjxwoew7ru2_t1880

images

 

او همچنین ویدئو‌هایی درست کرد که می‌ گوید پزشکان با استفاده از دی ان ‌ای بیگانه ‌ها دارو می‌ سازند و آنها سعی دارند واکسنی تولید کنند که شما را در برابر مذهبی شدن مصون می‌ کند.

ترامپ: خب، شاید شاید اینطور باشد، شاید هم نه، اما من باید به شما این را بگویم-

خبرنگار: صحبت‌ ها مفهوم نیست-

ترامپ: حرف ‌های او در کنار پزشکان زیاد دیگری از تلویزیون پخش می ‌شد. آنها از هواداران جدی هیدروکسی کلروکین بودند. من فکر می ‌کردم او با توجه به اینکه از کجا آمده بود، بسیار تاثیرگذار بود. من نمی ‌دانم او از چه کشوری بود، اما او گفت موفقیت زیادی درباره صد‌ها بیمار مختلف داشته است. من فکر می‌ کردم حرف‌ های او مهم است و باید شنیده شود، اما درباره او چیزی نمی ‌دانم. خب سوال بعد.

همان خبرنگار: خیلی سریع، شما هفته پیش گفتید ماسک ها...

ترامپ: خیلی خب، از همه شما خیلی متشکرم. متشکرم.

او سپس بدون حرفی نشست را ترک کرد...

انتشار این ویدئو جنجال زیادی به راه انداخته است. شبکه ‌های اجتماعی توئیتر، فیس بوک و یوتیوب ضمن حذف ویدئویی که دونالد ترامپ و پسرش درباره تبلیغ داروی هیدروکسی کلروکین آن را منتشر کرده بودند، آنها را به پخش اخبار جعلی متهم کردند.  

توئیتر همچنین حساب کاربری «دونالد ترامپ جونیور» پسر رئیس جمهور آمریکا را نیز به دلیل نشر این ویدئو، تعلیق کرده است.

ترامپ توئیت ویدئوی حذف شده را دوشنبه شب برای میلیون ‌ها دنبال کننده خود در شبکه اجتماعی توئیتر بازنشر کرده بود. او همچنین این ویدئو را برای 28 میلیون کاربری که صفحه فیس بوک وی را دنبال می ‌کنند، به اشتراک گذاشته بود.

 

مکان: واشنگتن، آمریکا

منبع: سی ان ان

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.