اخبار مرتبط

جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه ای از صبوری و شکیبایی سیل زدگان و همبستگی ملی و ایثار ملت رشید ایران در کمک به هم وطنان و تلاش بی وقفه همه مسئولان تقدیر کرد. 

به گزارش جماران متن این بیانیه به این شرح است:

"حادثه تلخ جاری شدن سیل که منجر به جان باختن جمعی از مردم وخسارات مادی و معنوی بسیاری در چند استان کشور گردید اندوه و ناراحتی مردم شریف ایران را در پی داشت اما از سویی صبوری و شکیبایی حادثه دیدگان و حضور بی نظیر اقشار مختلف مردم از کارگر و کارمند و روحانی و دانشجو و طلبه و بازاری در کنار ارتش و سپاه و هلال احمر و دستگاه های مسئول دیگر صحنه های بی بدیلی از اتحاد و انسجام و همبستگی این ملت رشید را به رخ دنیا کشید و ناظران منصف جهان را به تحسین واداشت.

جامعه روحانیت مبارز ضمن همدردی با آسیب دیدگان و تاکید بر تسریع رفع مشکلات مناطق سیل زده و قدردانی از تمام مسئولین و مردم شریف، اعلام می کند با توجه به گستردگی آسیب ها و وسعت خسارات، تداوم تلاش های دستگاه های مسئول و استمرار و توسعه کمک های مردمی ضروری است. وظیفه شرعی و ملی ما ایجاب می کند در این میدان که صحنه ابتلاء و امتحان است همچنان پرشور حضور داشته و به تکلیف خود عمل نموده و با تمرکز تمام توان به رفع مشکلات و کاهش آلام سیل زدگان بپردازیم تا در سایه همدلی و وحدت و محبت مردم و تلاش و تدبیر مسئولان خانه ها و روستاها و شهرهای ویران از سیل آبادتر از گذشته شود."

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.