فتح الله حقیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه جلسه ستاد رفع موانع تولید در استان زنجان با مدیریت خوبی برگزار می‌شود، گفت: تا پایان سال ۱۳ واحد تولیدی در استان با سرمایه گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در خصوص رونق تولید به صورت عملیاتی‌تر و برنامه‌ریز ی‌تر وارد عمل شده‌ایم، اظهار کرد: تنها هدف ما در استان شناسایی واحدهای تولیدی تعطیل شده و فعال کردن آنها است.

استاندار زنجان، گفت: اولویت جذب نیروی انسانی در واحدهای فعال شده با جوانان متخصص بومی است.

حقیقی با بیان اینکه در استان زنجان از سال جاری تاکنون بیش از ۲۰ واحد تولیدی و صنعتی تعطیل شده وارد چرخه تولید شده است، ابراز کرد: با فعال شدن این واحدها برای جوانان زیادی اشتغال ایجاد شده است.

وی به پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در استان زنجان اشاره کرد و گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان طی سال جاری رشد بیش از ۱۳۰ درصدی دارد.

استاندار زنجان، همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را بسیار مطلوب اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از ۷۸۴ میلیارد تومان تسهیلات به ۶۰ واحد صنعتی در استان زنجان پرداخت شده است.

حقیقی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی باعث احیای واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت تولید می‌شود، تصریح کرد: طی سال جاری هیچ واحد تولیدی در استان زنجان تعطیل نشده و این برای استان باعث افتخار است.

وی ورود سرمایه گذار داخلی و خصوصی به استان زنجان را هم بسیار خوب اعلام کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.