مجمع خیران مدرسه‌ساز خوزستان رتبه نخست کشور در انجام تعهدات خود در بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه ساز سراسر کشور را کسب کرد.

رییس مجمع خیران مدرسه ساز خوزستان گفت: مجمع خیران مدرسه‌ساز خوزستان رتبه نخست کشور در انجام تعهدات خود در بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه ساز سراسر کشور را کسب کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، زیبا صالحپور روز دوشنبه در بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه ساز خوزستان در محل استانداری بیان کرد: خیران مدرسه ساز خوزستان در انجام تعهدات خود و میزان پرداخت کمک در ساخت مدارس در سطح کشور امسال جایگاه نخست را کسب کرد.

وی با بیان اینکه تعیین رتبه مجمع‌های خیران در سطح کشور از زمان برگزاری جشنواره خیران مدرسه ساز تا جشنواره بعدی محاسبه می شود گفت: هدف از تشکیل این نشست تقدیر از خیران مدرسه ساز است که یاری رسان عرصه تعلیم و تربیت هستند.

صالحپور افزود: پارسال وزارت آموزش و پرورش طرح آجر به آجر را برای ایجاد بستری مناسب در جمع آوری کمک های مردمی در ساخت مدرسه آغاز کرد، که در آن از کمترین کمک‌ مردم نیز برای ساخت مدرسه استفاده می شود.

وی گفت: همچنین خوزستان امسال در پویش "من مادرم بچه های ایران فرزندان من "رتبه یک کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: در پویش "به رنگ مدرسه "دانش آموزان مقطع ابتدایی نقاشی هایی با موضوع فضای مدرسه برای تشویق و ترویج فرهنگ مدرسه سازی ترسیم کردند که از ۲۵۰ هزار نقاشی که در کشور جمع شد، ۱۰۰ هزار نقاشی مربوط به خوزستان بود.

رییس مجمع خیران مدرسه سازی خوزستان بیان کرد: پیشتازی خوزستان در امر مدرسه سازی به دلیل پای کار بودن خیران و مدیران حوزه آموزش و پرورش است؛ امید است با همکاری دولت و خیران در تمام مناطق خوزستان مدرسه سازی انجام شود.

بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه ساز خوزستان امروز با حضور جمعی از خیران مدرسه ساز و مدیران استان در استانداری خوزستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست معاون اول رییس جمهوری و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به صورت ویدیو کنفرانس حضور داشتند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.