معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به برگزاری مراسم معارفه سرپرست جدید هیات ورزش‌های همگانی خوزستان و تکریم رییس سابق هیات در هفته آینده با حضور مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، گفت: توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت‌های ما در اداره کل ورزش و جوانان است.

ابراهیم نصیری در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت‌های ما در اداره کل ورزش و جوانان است و باید همه حوزه های مرتبط با همفکری، همدلی و هم‌اندیشی شرایط مفید و قابل تحسینی را فراهم کنند، چرا که با توسعه ورزش همگانی شرایط ارتقا سلامت و افزایش نشاط در بین مردم نیز افرایش می‌یابد.

وی عنوان کرد: ترویج فرهنگ ورزش‌های همگانی در بین خانواده‌ها و در اهواز و شهرستان‌ها نیز موضوعی حائز اهمیت است که با تدابیر مدیرکل ورزش و جوانان این مقوله مهم را در سال ۹۸ در خوزستان به جدیت انجام خواهیم داد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به تغییر در راس هیات ورزش همگانی استان، گفت: جلسه تودیع و معارفعه روز یکشنبه با حضور افشین مولایی مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون همگانی و همچنین روسای ورزش و جوانان و مسوولان هیات‌های ورزش همگانی شهرستان‌ها در اهواز برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: بدون شک با حضور آقای حاجتی، اتفاقات اساسی در بخش زیر ساختی توسعه ورزش همگانی و پیاده‌سازی اصول برنامه ریزی، نوآوری و خلاقیت و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت منابع انسانی کار آمد و متخصص در هسته مرکزی هیات استان و شهرستان‌ها را شاهد خواهیم بود. باید با شتاب منطقی متضمن برنامه از شرایط موجود خارج شویم.

نصیری در ادامه نیز عنوان کرد: از فرمانداران درخواست دارم، دستور برگزاری جشنواره‌های فرهنگی ورزشی را با هدف ایجاد فضای مناسب جهت حضور مردم در ایام تابستان را صادر کنند. جشنواره ملی تابستانه باید در همه شهرستان‌ها برگزار شود. از همکارانم در اداره ورزش و جوانان دزفول و هیات همگانی این شهرستان که برگزاری این جشنواره را آغاز  کردند، تشکر می‌کنم.

وی در پایان، گفت: بدون تردید تمهیدات لازم جهت کمک در پشتیبانی‌های لازم از سوی این اداره‌کل نیز پیش‌بینی شده است.

به گزارش ایسنا، پس از پایان یافتن دوره چهار ساله ریاست حمید سالمی در هیات ورزش‌های همگانی استان، امید حاجتی رییس سازمان برنامه و بودجه خوزستان به عنوان سرپرست هیات همگانی منصوب شد.

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.