sport

دو بازیکن تیم ملی از زمان نام نویسی علی کریمی و مهدی مهدوی کیا در انتخابات فدراسیون فوتبال، به حمایت از این دو چهره سرشناس پرداختند.

گروه ورزشی جی پلاس؛ حضور چهره های فوتبالی در راس هرم خانواده فوتبال و ریاست بر ارکان مهم این رشته، آرزوی دیرینه تمام اهالی فوتبال است و به همین دلیل در سالیان گذشته خیلی از روسا برچسب غیرفوتبالی دریافت کردند و به این شکل نامحرم نامیده شده اند.

با تغییرات اخیر در اساسنامه فدراسیون و حل موانع موجود در راه حضور اهالی فوتبال در عرصه مدیریتی مانند از بین رفتن سابقه مدیریت و استفاده از دوران فوتبال برای رفع این محدودیت و همینطور حذف مدرک تحصیلی، خانواده فوتبال آماده ی پیش قدم شدن ستاره های فوتبال ایران در انتخابات فدراسیون فوتبال شد.

با فرا رسیدن موعد ثبت نام علی دایی و مهدی مهدوی کیا، دو تن از سرشناس ترین فوتبالی‌ ها اعلام کردند قصدی برای مدیریت ندارند و زمینه لازم برای حضور آن ها فراهم نیست اما علی کریمی منتقد شماره یک سیاست های فدراسیون فوتبال در پنج سال گذشته پیش قدم شد و اعلام کرد وارد انتخابات می شود.

اگر چه در هنگام اعلام آمادگی جادوگر تردیدهایی درباره او و موفقیت در این عرصه وجود داشت اما معرفی مهدی مهدوی کیا به عنوان نایب رئیس اول، حالا اهالی فوتبال خوشبین تر از گذشته به این موضوع هستند.

با این حال همچنان تصمیم گیری درباره این مهم بر عهده مجمع 87 نفری فدراسیون فوتبال است ولی اهالی فوتبال در حال حمایت از این دو چهره سرشناس هستند تا اهالی مجمع هم در رودربایستی با خانواده فوتبال و با شنیدن خواسته آن‌ها، در انتخابات به علی کریمی و نواب رئیس پیشنهادی اش رای بدهند.

از روزهای گذشته تا امشب وریا غفوری، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و ... جزو سرشناس ترین فوتبالیست های فعلی و همینطور بازیکنان تیم ملی بودند که از این دو نفر حمایت کردند.

با این روند، احتمالا در روزهای آینده سایر اهالی فوتبال هم به حمایت از کریمی و مهدوی کیا بپردازند و به این شکل جو انتخابات را به نفع این دو نفر تغییر دهند تا شاید بالاخره یک مدیر فوتبالی بر مسند امور قرار گیرد.

 

photo_2021-01-09_18-45-38

 

photo_2021-01-09_20-52-46

 

photo_2021-01-04_21-18-20

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491130
ارسال نظر