به گزارش روز یکشنبه ایرنا، این دو کتاب را سید «مهدی شریفی» عضو هیات علمی بخش مدیریت رسانه دانشگاه تهران نگاشته است.
فرهنگسرای معرفت در میدان شهرزیبا، بلوار شهران، بعد از زیرگذر شهید همت واقع شده و قرار است آئین رونمایی با حضور دکتر علی اکبر فرهنگی، حجت الاسلام محمود دعایی، احمد مسجدجامعی و سورنا ستاری معاون رئیس جمهوری برگزار شود.
رونمایی از این دو کتاب در حالی برگزار می شود که وزارت علوم در بخشنامه ای تازه با تغییرات در سرفصل رشته مدیریت رسانه دو درس مدیریت خبر و مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق را در دروس این رشته گنجانده است.
کتاب ژورنالیسم تلویزیونی در 11 فصل و با بهره گیری از آخرین منابع روز به نقش مهم ژورنالیسم تلویزیونی در فضای جدید رسانه ای پرداخته است.
نویسنده در مقدمه کتابش آورده است: این کتاب را به «همه فعالان عرصه رسانه، آنانی که نمی گذارند تخم صراحت را ملخ مصلحت بخورد، ناظر مدنی اند نه بازیگر سیاسی، نگهبان حق و عدلند نه پاسبان قدرت و می کوشند خون پاکبازان را با بیگانه بازان مصالحه نکنند»، تقدیم کرده است.
به گزارش ایرنا، «فرانسوا نل» استاد دانشگاه لاناکاشایِر انگلستان و دارنده جایزه ژورنالیسم نیز در مقدمه این کتاب نوشته است: این اثر با بهره گیری از تجارب عملی دکتر شریفی و نیز استفاده از مرجع های موضوعی و تحقیقاتی اصیل و دامنه دار به ژورنالیسم رسانه ای در ایران یاری می رساند و به طور قطع به مرجعی ضروری برای دست اندرکاران خبر تلویزیون، دانشجویان و دانشگاهیان در ژورنالیسم و مطالعات رسانه مبدل خواهد شد.
تهرام/1109/ 1008

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.