زهره عالی نسب روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا در بندردیلم افزود: کانون پرورش فکری که رسالت آن ترویج مطالعه و کتاب خوانی است فعالیت های خوبی به روش های مختلف از جمله کتابخانه های سیار، ثابت و پستی اجرایی کرده است.
وی اضافه کرد: گرایش کودکان و نوجوانان به کتاب علاوه بر آموزش مهارت های زندگی و اخلاق شهروندی، آنان را در مقابل آسیب ها و محرک های محیط و عوامل تحریک اجتماعی محفوظ و بیمه می کند.
عالی نسب اظهارداشت: آیندگان مملکت با روی آوری به کتاب به مسائلی که باعث توسعه فکری خود و جامعه می شود بیشتر اهمیت داده و به عنوان یک فرد توانمند و مسئول درجامعه رشد می کنند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر اظهارداشت: 37 فعالیت هنری در کانون با هدف تقویت مهارت های زندگی و اخلاق شهروندی به کودکان و نوجوانان ارایه می شود.
وی با بیان اینکه بهترین مکان برای تعالی و تربیت نسل آینده ساز کانون است، گفت: از مجموع 20 هزار عضو کانون دراین استان تنها 10 هزار نفر آنها فعال هستند.
عالی نسب با ابراز رضایت از فعالیت مربیان و مسئولان دلسوز و مجرب کانون پرورش فکری دیلم بیان کرد: در دهه فجر امسال، سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری شهرستان دیلم به بهره برداری خواهد رسید.
شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قراردارد.
6043/6164/7215
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.