عضو شورای اسلامی شهر تبریز تزریق بودجه به پروژه قطار شهری را ضروری خواند و گفت: با توجه به عدم فروش اوراق مشارکت، لازم است تا برای مدت حدود دو ماه بودجه لازم برای پروژه قطار شهری تزریق شود تا مانع توقف آن باشیم.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان  شرقی، شهرام دبیری با ابراز نگرانی از احتمال توقف پروژه خط یک قطار شهری، اظهار کرد: در پروژه قطار شهری، ما اقدام به فروش اوراق مشارکت به مبلغ تقریبی ۶۰۰ میلیارد تومان کرده بودیم که این موضوع کاملا عملیاتی نشده و شاید تا یک و نیم تا دو ماه دیگر طول بکشد.
وی ادامه داد: عدم تزریق پول به این پروژه، توقف آن را به دنبال دارد و اگر پیمانکار پروژه را متوقف کند و دوباره بخواهد آن را شروع کند، زمان از دست می رود و نمی توانیم تا پایان سال خط یک قطار شهری را به پایان برسانیم.
دبیری عنوان کرد: بنابراین لازم است تا مدت زمان حدود دو ماه، بودجه مورد نیاز به قطار شهری تزریق شود تا پروژه متوقف نشود. البته این تزریق بودجه می‌تواند نقدی و یا غیر نقدی باشد تا ما بتوانیم این مدت زمان را تا فروش اوراق مشارکت پوشش دهیم و تا پایان سال شاهد افتتاح خط یک مترو باشیم.
وی در خصوص نواقص موجود در ایستگاه های قطار شهری تبریز، یادآور شد: ایستگاه اول و آخر خط یک قطار شهری تبریز قطعا تا زمان افتتاح، کامل می شود اما احتمال دارد که یکی، دو ایستگاه در بین مسیرها دارای نواقصی باشد که آن هم به مرور زمان برطرف می‌شود.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.