محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون، ۲۰ بیمارستان در سطح استان به شکل ویژه به این بیماران خدمات ارائه کردند، اظهار داشت: روال کار خدمت رسانی در برخی بیمارستان‌ها تغییر کرده بود و تنها به بیماران کرونایی خدمات ارائه می‌شد.

وی با بیان اینکه بیمارستان‌های خصوصی استان نیز همپای بیمارستان‌های دولتی در زمینه خدمت رسانی به بیماران کرونایی فعال بودند، افزود: در حال حاضر با توجه به کنترل و مدیریت بیماری، سه بیمارستان در شهرستان‌ها و سه بیمارستان در مرکز استان، یک بخش مجزا با نیروهای مجزا برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: بخش‌های بستری بیماران کرونایی از سایر بخش‌های بیمارستان جدا در نظر گرفته شده است و سایر بخش‌های این بیمارستان‌ها هم فعالیت عادی خود را آغاز خواهند کرد.

نوری شادکام تأکید کرد: ۱۴ بیمارستان دیگر استان پاک اعلام شده و از فردا به روال عادی بازخواهند گشت و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به بیماران خدمات ارائه می‌دهند.

به گزارش مهر، در حال حاضر ۱۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های یزد بستری هستند و روزانه بین ۳۰ تا ۴۰ بیمار جدید نیز به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند و تقریباً همین تعداد نیز بهبود می‌یابند و روزانه ترخیص می‌شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1424577
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.