اخبار مرتبط

به گزارش شنبه روابط عمومی این فرمانداری 'محمد محامدی' در جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان تفت که با دستور کار ساماندهی و آماده‌سازی اماکن تاریخی، تفریحی و مذهبی شهرستان به‌منظور پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی تشکیل شد افزود: شهرستان تفت برای استقبال از مسافرین نوروزی نیاز به یک‌خانه تکانی دارد تا با طراوت بهاری و شادابی پذیرای مهمانان نوروزی باشیم.
فرماندار تفت گفت: در راستای خدمات‌رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام توان دستگاه‌های مستقر در شهرستان استفاده می‌شود تا به بهترین نحو ممکن این منطقه، به گردشگران و مسافران شناخته و فرصت‌ها و مزیت‌های شهرستان معرفی گردد.
محامدی خواهان معرفی تمامی مکان‌های گردشگری و امکان عمومی در نقشه‌های گردشگری شد و تصریح نمود: باید با بازدید از این اماکن نقایص احتمالی رفع و به نظافت راه‌های منتهی به این اماکن نیز رسیدگی شود.
وی به اهمیت نورپردازی اماکن تاریخی شهرستان تفت اشاره و خاطرنشان کرد: باید نورپردازی اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان در دستور کار مسئولین قرار گیرد تا زیبایی این اماکن در شب جلوه بیشتری را پیدا نماید.
رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان تفت با توجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس گفت: آموزش‌وپرورش نسبت به تجهیز مدارس برای اسکان موقت مسافران نوروزی اقدامات لازم را به عمل آورد و مدارس منتخب نیز از حداقل‌ها برای اسکان مهمانان و مسافران نوروزی برخوردار باشد.
وی همچنین بر تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی و اماکن گردشگری بین‌راهی و اقامتی تأکید نمود و افزود: دستگاه‌ها باید با فراهم نمودن امکانات بیشتر، زمینه لازم را برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافرین و گردشگران فراهم نمایند و مدیران دستگاه‌های خدمات رسان شخصاً با بازدید و حضور در محل و بررسی مشکل برای رفع آن برنامه‌ریزی لازم را صورت دهند.
6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.