اخبار مرتبط

مهیار فتحی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به پایان داوری آثار جشنواره توسط دبیرخانه و معرفی  نفرات برتر کشوری در بخش برادران و خواهران اظهار داشت:  سهم گیلان چهار رتبه برتر بود.

وی افزود: در بخش های عمومی و ویژه نمایشگاه های منتخب مرکز استان گیلان، انجمن اسلامی دبیرستان شهید بهشتی رشت  به ترتیب ۲۹۹ و ۱۹۹ امتیاز رتبه سوم را کسب کرد.

وی خاطر نشان کرد: در بخش های عمومی و ویژه نمایشگاه های منتخب شهرستان های استان نیز، انجمن اسلامی دبیرستان خاتم الانبیاء(ص) تالش با کسب  ۲۸۸ رتبه دوم را کسب کرد، نمایشگاه این مدرسه در بخش ویژه با ۱۸۶ امتیاز سوم شد.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه هفتمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ و همزمان با دهه مبارک فجر برگزار شد، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، انگیزه بخشی و حساسیت آفرینی، بصیرت آفرینی و معرفت بخشی و رفتارسازی و تجربه آفرینی بود.

جشنواره کشوری نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب هر ساله به مناسبت  دهه  فجر به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و با همکاری سایر تشکل های دانش آموزی در مدارس برگزار می شود.

در سال تحصیلی گذشته، افزون بر ۳۹۱ هزار دانش آموز در استان گیلان تحصیل کردند.

۷۲۸۶ /6030

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.