به گزارش خبرنگار ایرنا، شاهرخ یوسف زاده چابک روز پنجشنبه در جلسه نحوه استقرار استانداردهای بسته سیاستی مدیریت هزینه های درمان، دارو، تجهیزات در گیلان با بیان این که تنها نباید وابسته به منابع مالی دولت باشیم، افزود: بهبود زیرساخت های فناوری و بازمهندسی فرآیند ها می تواند تاثیر بسزایی در مدیریت هزینه ها و افزایش درآمدها داشته باشد.
وی با بیان این که مدیریت هزینه و افزایش درآمد در سرلوحه فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان قرار دارد، اظهار داشت: این برنامه امسال در این دانشگاه به طور جدی در حال اجراست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان مدیران اجرایی بیمارستان های دولتی را در اولویت استقرار این برنامه دانست و خاطر نشان کرد: مدیران بیمارستان ها مهمترین نقش را در مدیریت هزینه ها دارند.
جلسه بررسی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در زمینه استقرار سیاست های مدیریت هزینه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت برگزار شد.
عملکردهای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در مورد طرح تحول سلامت در افزایش خدمات رسانی به مردم و ارایه خدمات درمانی با کیفیت تر و محافظت مالی از مردم مورد بررسی قرار می گیرد به همین دلیل امروز (پنجشنبه) نشستی با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان برگزار شد.
قائم مقام وزیر بهداشت امروز در نشستی با هیات رییسه و صاحبان فرایند های درمانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نحوه استقرار استانداردهای بسته سیاستی مدیریت هزینه های درمان، دارو، تجهیزات در گیلان را بررسی کرد.
7286 /6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.