در این آیین ضد استکباری، دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و اساتید دانشگاه‌ها، مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و اقشار و گروه‌های مختلف مردمی گلستان یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند. 

آن ها همچنین با شعارهای الله اکبر خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند با آرمان‌های امام راحل و ادامه راه مسیر انقلاب با پیروی از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

در گرگان راهپیمایی روز دانش‌آموزان با تجمع و حرکت شرکت کنندگان از میدان شهرداری آغاز شد و شرکت کنندگان در طول مسیر تا مصلی نماز جمعه ضمن گذر از خیابان شهدا، چهارراه شهدا و خیابان ۳۰ متری رسالت شعارهای مناسبتی این روز را سر دادند.

قرار است در پایان مراسم در گرگان حجت‌الاسلام ابراهیم رازینی، بازرس و دستیار ویژه مجمع جهانی اهل بیت (ع) برای راهپیمایان سخنرانی کند.

۱۳ آبان که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده، یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است.

۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸، تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به دست رژیم پهلوی در سال ۱۳۴۳ به ترکیه و بزرگداشت شهادت دانش‌آموزان معترض به ظلم و ستم ستمشاهی و استعمار و دخالت های آمریکا در امور داخلی ایران در سال ۱۳۵۷ است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.