اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا آیت الله سید کاظم نور مفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان مرکز استان گلستان، به تهدید اخیر رییس جمهور امریکا مبنی توقف صادرات نفت ایران اشاره و اظهار داشت: اگر ترامپ بنا دارد دست جمهوری اسلامی را از صادرات نفت ببندد جز ضرر چیزی عایدش نخواهد شد چون تنگه هرمز در اختیار ایران است.
به گفته وی روزانه 18.5 میلیون بشکه نفت کشورهای حاشیه خلیج فارس معادل 30 درصد نیاز دنیا از تنگه هرمز تحت کنترل نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران عبور داده می شود و این نشان دهنده قدرت ایران است.
خطیب جمعه گرگان با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب که هرگونه بخواهیم نفت را می فروشیم، افزود: امریکا مطمئن باشد سیاسیتی که در پیش گرفته به نتیجه نخواهد رسید چون شرایط سیاسی کنونی دنیا با گذشته فرق کرده و خریداران نفت ایران خود را در اختیار ایالات متحده قرار نخواهند داد.
نورمفیدی گفت: به طور قطع جمهوری اسلامی ایران با رهبری مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت همچون گذشته از این پیچ اقتصادی امریکا با سربلندی عبور خواهد کرد.
خطیب جمعه گرگان همچنین با قدردانی از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در برقراری امنیت برای تداوم پیشرفت کشور گفت: لازم است همواره قدردان جانفشانی آن ها باشیم.
وی با یادآوری فرارسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم گفت: به نظر من از کارهای مهم این شهید والامقام این بود که اسلام را به روز معرفی کرد.
6204/2729
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.