جی پلاس، در طراحی بسیاری از آپارتمان ها امروزه بالکن ها به صورت متنوع و با شکل های مختلف انجام می‌شوند. ممکن است بالکن برخی از خانه ها به صورت مستطیلی، دایره، نیم دایره و... باشد اما در خصوص نصب شیشه بالکن جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید با هر نوع طرح معماری که بالکن شما دارد از شیشه بالکن استفاده کنید.

در پاسخ به این سوال باید بگویم که برای استفاده از شیشه بالکن شما نیاز به پرداخت‌ هزینه های زیاد ندارید و البته با توجه به اندازه بالکن شما قیمت شیشه بالکن نیز متفاوت می باشد. قطعاً هر چقدر که شیشه بالکن بیشتری برای بالکن شما استفاده شود هزینه های آن نیز افزایش پیدا می‌کند و همین جهت برای اینکه بخواهیم اساس قیمت گذاری شیشه بالکن را اشاره نماییم باید بگوییم به بررسی اولیه فضای ساختمان نیاز است که توسط متخصصین انجام می‌گیرد.

در خصوص شیشه بالکن لازم است بدانید که برخی از افراد برای اینکه ارزش ملک و قیمت خود را تا حدودی به شیوه های مختلف بالا ببرند و نمای بیرون ساختمان خود را به صورت مدرن تبدیل کنند از شیشه بالکن استفاده می‌کنند تا به نمای بیرونی ساختمان نیز جلوه مدرنی القا کنند و به این طریق به سودی بیشتری برسند.

یکی از تاثیرگذارترین مواردی که در قیمت شیشه بالکن مطرح می‌شود مصالح استفاده شده و نوع شیشه و یراق آلات است که در شیشه بالکن مورد استفاده قرار می‌گیرد و برخی از شرکت‌ها متاسفانه اقدام به هزینه های پایین در خصوص شیشه بالکن می‌کند و محصولی را به مشتری تحویل می‌دهند که هیچگونه کیفیتی ندارد ولی برای آنکه شما بتوانید بهترین شیشه بالکن را خریداری کنید قطعاً باید به سراغ شرکت‌های معتبر و باتجربه بروید که توانسته اند سابقه درخشانی از خودشان بجای بگذارند.

چرا پیشنهاد می شود از پارتیشن شیشه ای استفاده کنیم؟

بسیاری از افرادی که به عنوان طراح داخلی مشغول به فعالیت هستند برای دفاتر کاری و محیط‌های اداری به مشتریان خود پیشنهاد می کنند که از پارتیشن شیشه ای استفاده نماید. وجود پارتیشن شیشه ای از نوع فریم لس توانسته است شرایط بازتر و گزینه های بیشتری را برای معماران به وجود بیاورد تا آنها بتوانند برای فضاهای کاری یک طراحی مدرن و متفاوت را به وجود بیاورند. پارتیشن شیشه ای به پارتیشن هایی گفته می شود که با بکارگیری شیشه و فریم آلومینیوم و یراق آلات فضای اداری را تفکیک و جداسازی نمایند و این کار را به بهترین و زیباترین شکل ممکن انجام بدهند. همان طور که از نام پارتیشن شیشه ای می توانیم متوجه شویم این نوع پارتیشن ها در ساخت و اجرا درصد بالایی از شیشه استفاده می‌کنند و می‌دانیم که استفاده از شیشه در دکوراسیون نمای جذابی و خیره کننده ی را به وجود می‌آورد.

ایجاد تغییر در فضای کاری با پارتیشن اداری

برای افرادی که تمایل دارند تا یک تغییر کلی در فضای کاری خودشان به وجود بیاورند استفاده از پارتیشن اداری توصیه می شود. شما می توانید با استفاده از پارتیشن اداری اجازه ورود نور به محیط کاریتان را بدهید و همچنین فضای را به وجود بیاورید که کارکنان علاوه بر اینکه حریم خصوصی شان حفظ می شود بلکه با دیگر همکارانشان بتوانند تعامل داشته باشند. بخاطر داشته باید که استفاده از پارتیشن اداری در اداره ها و سازمان ها میتواند تا حد بسیار زیادی موجب عدم خستگی کارکنان شود و ایجاد حس بهتری در آن ها را به همراه داشته باشد.

در انتخاب آینه کاری منزل از چه رنگی استفاده کنیم؟

2

در صورتی که شما برای آینه کاری منزل از آینه های استفاده کنید که رنگ های تیره ای دارند به این واسطه نور محیط را کم می نمایید. رنگ تیره برای آینه کاری منزل برای محیط هایی می تواند گزینه فوق العاده محسوب شود که نور تا حد زیادی وجود دارد مثل لابی ساختمان ها یا فروشگاه هایی که نور آن ها بسیار زیاد است.

رنگ مسی در آینه کاری منزل پرفروش ترین رنگ محسوب می‌شود. در واقع دلیل استفاده از رنگ مسی در آینه کاری منزل به این امر است که در این رنگ تاریکی و روشنایی به حدی رعایت شده است که محیط نه خیلی روشن می‌شود و نه خیلی کمرنگ. این رنگ به طلایی شبیه است و مشتریان برای آینه کاری منزل معمولاً از این رنگ استفاده می کنند البته آینه کاری منزل با رنگ های سفید، نقره‌ای نیز بسیار رواج دارد.

چرا استفاده از کرکره برقی به جای کرکره های سنتی توصیه می شود؟

به دلیل آنکه کرکره های برقی نسبت به کرکره های سنتی دارای طول عمر بیشتری هستند و همچنین کاهش آلودگی صوتی و کم بودن صدا در کرکره برقی موجب شده تا هیچگونه آزاری برای افراد نداشته باشد و افراد بتوانند در کمال آرامش از آن استفاده کند. کرکره برقی شستشوی راحت و آسانی داشته است و همچنین نسبت به کرکره های سنتی تنوع رنگ بالایی دارند به این صورت که کرکره های سنتی هیچگونه تنوع رنگی نداشتند.

در کرکره برقی زیبایی و هماهنگی با استفاده از این تنوع پذیری رنگی ایجاد شده است و کبا  فروشگاه و ساختمان های مختلف آنها را هماهنگ کرده است و در زمان قفل کردن به راحتی و آسانی قفل می‌شوند و نیازی به وجود هیچ نیرویی برای باز و بسته کردن آنها نداشته و همچنین کرکره های برقی به عنوان عایق صدا و گرما و سرما محسوب می‌شوند و در نهایت به کاهش مصرف انرژی نیز کمک شایانی می کند.

جالب است بدانید که می توان کرکره برقی را به صورت یکپارچه در ابعاد و اندازه های متفاوت حتی تا ۱۵ متر به صورت یک تکه نیز استفاده کرد که این گونه با محل نصب هماهنگی و زیبای فوق‌العاده‌ای خواهند داشت.

شیشه سکوریت بهتر است یا شیشه لمینت ؟

یکی از تصور هایی که ما در خصوص استفاده از شیشه داریم این است که شیشه خاصیت شکنندگی دارد و می‌تواند برای ما آسیب پذیر باشد اما این روزها شیشه های ایمنی تولید شده‌اند که کمک می کنند تا ما دیگر با شکننده بودن شیشه ها رو به رو نباشیم. دو نمونه از شیشه ها که به عنوان شیشه ایمنی نیز شناخته می‌شوند شیشه سکوریت و شیشه لمینت است. اگر می‌خواهید نوسازی خانه خود را انجام بدهید یا در حال ساخت و ساز هستید یا پیمانکار یک پروژه بزرگ می باشید به احتمال زیاد از شما می خواهند که برای درهای خانه و پنجره های شیشه را انتخاب کنید. یک شیشه ایمنی می‌تواند شیشه سکوریت یا شیشه لمینت باشد ولی بین دو شیشه سکوریت و لمینت تفاوت‌های نیز وجود دارد و نمی‌توان گفت کدام مورد بهتر است چرا که هر دو دارای مزیت های بیشماری هستند و می‌توان با به‌کارگیری شیشه سکوریت یا شیشه لمینت از مزیت‌های آنها بهره مند شد.

شیشه سکوریت در برابر باد مقاوم هستند و استحکام کششی می‌تواند بدون اینکه شیشه‌ها به شکنند راحت‌تر خم شوند. حتی اگر شیشه سکوریت بشکنند به جای اینکه به مربع های  تیز تبدیل شود، تبدیل به مکعب‌های گرد مانند می‌شوند که هیچ آسیبی برای افراد نخواهد داشت.

بهترین درب های اتوماتیک چه مزیت های می توانند برای ما داشته باشند؟

1

با پیشرفت تکنولوژی انسانها به دنبال آسودگی بیشتر هستند و به سراغ ساخت ابزار و تجهیزات می روند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن آسودگی و رفاه را برای خودشان به وجود بیاورند. در سال‌های اخیر یکی از مواردی که افراد در جهت راحتی در رفت و آمد در مکانهای عمومی و فروشگاه ها و مجتمع های بزرگ به کار گرفته‌اند درب اتوماتیک می باشد که البته برای ورودی اصلی سازمان های مسکونی، تجاری، بانک‌ها و اداره‌ها درب اتوماتیک مورد استفاده قرار گرفته است. برای اینکه بتوانید انتخاب صحیح درب اتوماتیک را انجام بدهید باید با کاربری فضاها متناسب آن را انتخاب کنید تا بتوانید از مزیت های بیشمار آن استفاده کنید. درب اتوماتیک به صورت کلی شامل چندین نمونه می باشد. در خصوص درب اتوماتیک شیشه ای می توان به درب اتوماتیک  شیشه ای کشویی، درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی، درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی، درب شیشه ای تلسکوپی و درب شیشه های منحنی اشاره کرد. هر کدام از این دربهای اتوماتیک برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مهمترین دلیلی که سبب شده تا درب اتوماتیک بین افراد محبوب شود باز و بسته کردن راحت و ایمن درب ها می باشد و از همه مهمتر در سال‌های اخیر کارایی این محصول به قدری افزایش پیدا کرده است که مشتریان با حداقل هزینه و بالاترین طول عمر کارایی می‌توانند از این درب استفاده کنند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.