اخبار مرتبط

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ستاد انتخابات تعیین نمایندگان مدیران و معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش در اطلاعیه شماره 13 اسامی منتخبان هر استان با کد انتخاباتی و بالاترین رأی کسب شده را اعلام کرد.
وی افزود: بر اساس این اطلاعیه عسکر میثاقیان با کد انتخاباتی 3992، ارسلان دادگر با کد انتخاباتی 8622 و زهرا محرابی سیف آباد نیز با کد انتخاباتی 9960 به ترتیب 940، 368 و 406 رأی در مرحله نخست این انتخابات الکترونیکی کسب کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نام نویسی معلمان این استان و دیگر استان های کشور در مرحله نخست انتخابات الکترونیکی تعیین نمایندگان مدیران و معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش از 29 دی ماه تا 12 بهمن ماه 1397 انجام شد.
زارع پور عنوان کرد: در این انتخابات الکترونیکی سه معلم از استان های مختلف کشور به‌ عنوان نماینده مدیران و معلمان در شورای عالی آموزش‌ و پرورش برگزیده می شوند.
وی ابراز داشت: مدیران و معاونان مدارس، آموزگاران، دبیران، هنرآموزان، مشاوران، مربیان و استادکاران کهگیلویه و بویراحمد که دارای شرایط لازم بودند به عنوان داوطلب در این انتخابات الکترونیکی شرکت کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین شرایط شرکت در این انتخابات الکترونیکی شامل داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر و سابقه کار بین 12 تا 31 سال بود.
زارع پور اظهار داشت: داوطلبان از 2 روش ورود به سایت به نشانی اینترنتی https://home.sinarubik.ir یا نصب اپلیکیشن سینا از طریق پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی http://medu.ir/fa بر روی تلفن همراه و استفاده از این برنامه برای ورود به پنل انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش اقدام کردند.
وی افزود: متقاضیان پس از درج مشخصات شخصی در این سایت کاندیدا بودن خود برای شرکت در این انتخابات الکترونیکی را اعلام و کد انتخاباتی دریافت کردند.
زارع پور بیان کرد: زمان رأی گیری الکترونیکی از طریق سامانه در این انتخابات از 14 تا 17 بهمن ماه امسال بوده است.
حدود پنج هزار معلم مرد و زن تدریس به افزون بر 153 هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.
7535/6110
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.