اخبار مرتبط

سیدمهران عالم‌زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نام‌گذاری سال با عنوان جهش تولید اقدامات شهرداری را به‌ ویژه در بخش‌های عمرانی شتاب بیشتری می‌دهد و با حذف دستورالعمل‌های مزاحم و دست‌ و پاگیر، امور سرمایه‌گذاران را تسهیل می کند و پروژه ها شتاب بیشتری می‌گیرد.

وی اظهار داشت: بسترهای لازم برای یک شهر توسعه‌ یافته با ایجاد بستر لازم سرمایه‌گذاری در سال جهش تولید فراهم می‌شود تا به منویات رهبر معظم انقلاب در این حوزه جامه عمل بپوشانیم.

شهردار کرمان گفت: تمرکز ما در دوره جدید بر اتمام طرح های نیمه تمام شهری است که این طرح‌ها از جمله تقاطع‌های غیرهم‌سطح، براساس اولویت تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد و علاوه بر آن چند طرح بزرگ عمرانی نیز آغاز خواهیم کرد که در مرحله مطالعات قرار دارد.

وی عنوان کرد: ۳۰ بوستان طی ۲ سال گذشته در مقیاس شهری و محله‌ای در شهر کرمان به بهره‌برداری رسید و علاوه بر پروژه‌ها و المان‌های مختلفی آماده بهره‌برداری برنامه‌های فرهنگی هنری متنوعی با عنوان نوبهار ۲ برای نوروز امسال تدارک دیدیم که به‌علت شیوع ویروس کرونا، افتتاح این پروژه‌ها به تعویق افتاده و یا لغو شده است.

عالم‌زاده تصریح کرد: همچنین در مقابله با شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی معابر اماکن، بوستان‌ها و نقاط پُرتردد در برنامه روزانه همکاران شهرداری کرمان قرار گرفت و هم‌اکنون در حال اجرا است.
وی افزود: با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط ازجمله دانشگاه علوم پزشکی از شیوع ویروس کرونا جلوگیری می‌شود و بخش عمده تبلیغات شهری به آگاه‌سازی شهروندان نسبت به این ویروس اختصاص داده شد و فضای شهری متفاوت‌تر از هر سال جلوه می‌کند تا اندکی از ناراحتی‌های شهروندان کاسته شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.