به گزارش ایرنا ، محمدصادق بصیری شامگاه شنبه در نشست با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: ۱۶ نفر از ثبت نام کنندگان مرد و ۴ نفر زن هستند که در ۶حوزه از ۹حوزه انتخابیه استان کرمان اقدام به نام نویسی کرده اند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تعداد داوطلبان ثبت نام کننده اولین روز در حوزه شهرستان های کرمان و راور را ۹ نفر اعلام کرد که ۳ تن از آنها زن هستند.
به گفته بصیری در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۴مرد، در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۲مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه جیرفت ۲مرد، در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان یک مرد و در حوزه انتخابیه شهربابک یک مرد ثبت نام کردند.  بصیری افزود:  ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه آغاز و همه روزه از ساعت ۸الی ۱۸ ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت :علاوه بر ۶ حوزه ای که ۲۰ داوطلب امروز در آن ثبت نامشان قطعی شده است در فرمانداری های بم (شامل شهرستانهای بم، فهرج، ریگان و نرماشیر)، کهنوج (شامل شهرستانهای کهنوج،فاریاب،رودبارجنوب،قلعه گنج و منوجان) و بافت (شامل شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر) و ستاد انتخابات وزارت کشور نیز ثبت نام از داوطلبان انجام می شود.

استان کرمان دارای ۱۰کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.