به گزارش ایرنا، محسن شمسی روز شنبه در گردهمایی دانشجویان علمی و کاربردی سراسر کشور افزود: قرار است؛ در دانشگاه علمی و کاربردی کسانی تربیت شوند که کار عملی برای جامعه انجام دهند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در بخش تحقیقات و تئوری وضعیت نسبتا" مناسبی ا دارد گفت: دانشجویان باید درب کشوهای آزمایشگاه و کارگاه‌ها را در دانشگاه باز کنند و به آموزه‌های مهارتی علاوه بر تئوری توجه ویژه داشته باشد.
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان کرمان با بیان اینکه رویداد شتاب (استارت آپ) خرما در آینده نزدیک برگزار می شود بیان داشت: دانشگاه جامع علمی و کاربردی برای آنکه کارآفرینی و ایده‌پردازی را در بین جامعه نهادینه کند؛ برگزاری رویدادهای شتابی در دستور کار خود قرار داده است.
شمسی از برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی با شعار ' دستی که مهارت دارد بیکار نمی‌ماند' در استان خبرداد و گفت: این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه جاری در مجموعه باز موبایل ایران در کرمان برپا می‌شود.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه علمی و کاربردی استان کرمان نیز در این گردهمایی گفت: دانشجویان در مراکز علمی و کاربردی از مسئولان مراکز مطالبه‌گری داشته باشند تا بستر نیازهای فرهنگی دانشجویان فراهم شود.
حجت‌الاسلام عامری حضور دانشجویان را در جشنواره‌های قرآنی و هیات‌های مذهبی را در دانشگاه ضروری دانست.
گردهمایی دانشجویان علمی و کاربردی سراسر استان کرمان امروز (شنبه) با حضور معاون دانشگاه علمی و کاربردی کشور در پردیسان قائم برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.