فرماندار جیرفت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ‌ای برای فراهم کردن زمینه مشارکت خیران مدرسه ساز داشته است.

ابوذر عطاپور وزیری افزود: دولت یازدهم و دوازدهم همواره به دستگاه حساس آموزش و پروش توجه دارد و عملکرد درخشان دولت در این بخش نشان از اهمیت درک وظیفه خطیر این دستگاه است.

وی سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش را زمینه‌ ساز توسعه جامعه دانست و بیان کرد: افزایش مشارکت مردمی با توجه به کمبود بودجه و منابع می‌تواند برخی کاستی‌ها را جبران کند.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه احداث مدرسه و فضای آموزشی یکی از بهترین کارهای نیک و خداپسندانه است، گفت:  خیرین مدرسه ساز نقش موثری در آینده سازی کشور ایفا می‌کنند.

وی افزود: هر تعداد مدرسه مناسب، سرزنده و شاداب داشته باشیم به طور قطع در آینده کمتر دچار مشکل می‌شویم لذا این امر با همدلی و همیاری همه آحاد جامعه به خصوص خیران مدرسه ساز میسر می‌شود.

عطاپور وزیری ضمن تقدیر از کمک‌های خیران مدرسه ساز گفت: امیداریم بتوانیم با مشارکت و همدلی این بزرگواران، نیازهای آموزش و پرورش را تامین کنیم.

وی گفت: امسال مدرسه خیرساز پنج کلاسه امام خامنه‌ای با زیربنای ۲۴۰ متر مربع و اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان در روستای نورآباد افتتاح شد.

فرماندار جیرفت بیان کرد: همچنین در روستای کوگوئیه این شهرستان، مدرسه خیرساز ۲ کلاسه شهید قطبی‌نژاد با زیربنای ۵۰ متر مربع و اعتبار ۷۰ میلیون تومان افتتاح شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.