«علی اکبر جاویدان» روز شنبه در مراسم گردهمایی اعضای هیات های نظارت بر انتخابات استان که در سرسرای اجتماعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت برنامه های اجرایی در سطح جامعه این آمادگی را دارد که شرایط را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کند.

وی تصریح کرد: بدون شک دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخابات را با توجه به شرایط خاص آن بستر مناسبی برای ایجاد برخی ناآرامی ها می دانند ولی آنچه که مسلم است حضور مقتدرانه پلیس در صحنه و پیگیری از هرگونه اقدام آنهاست.

سردار جاویدان افزود: در این میان ملت با بصیرت ایران و نامزدهای انتخابات و هواداران آنها نیز باید مراقب توطئه دشمنان باشند و کاری نکنند که شرایط برای سوء استفاده دشمنان همانند قائله اخیر ایجاد شود.

فرمانده انتظامی استان همچنین با تمجید از مردم برای جدا کردن صف خود از اغتشاشگران، گفت: آشوب طلبان با تحریک دشمنان دست به اقداماتی زدند که خوشایند کشورمان نبود و دل های بسیاری از هموطنان را به درد آورد.

وی ادامه داد: البته پلیس مانند دیگر عرصه ها، حضوری مقتدرانه در صحنه داشت و باوجود مدارای اولیه اجازه فعالیت و عرض اندام بیشتر از اغتشاشاگران را گرفت و خیلی زود امنیت را برقرار کرد.

سردار جاویدان یادآوری کرد: پلیس کرمانشاه پس از برقراری آرامش در استان، کار شناسایی و دستگیری سران اغتشاشگر را آغاز کرد و تاکنون توانسته حدود ۲۴۰ نفر از این افراد را که عمدتا از سوی دشمنان نظام تحریک و تجهیز شده بودند را دستگیر کند.

رییس پلیس استان کرماشناه خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد دستگیر شده به شدت از اقدامات ضد امنیتی خود پشیمان هستند و اظهار می کنند که فریب وعده های دشمنان کشور را خورده اند.

وی با اشاره به معرفی سران اغتشاشگر به دستگاه قضائی گفت: مطمئنا احکام متناسب با جرائم این افراد صادر خواهد شد تا درس عبرتی باشد برای سایر افراد که فریب وعده پوچ و تهی دشمنان را نخورند.

سردار جاویدان در پایان از آمادگی کامل پلیس برای برقراری امنیت پایدار در سطح جامعه خبر داد و گفت: نیروی انتظامی در این خصوص با کسی تعارف ندارد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه امسال همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

فرمانداری های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، کنگاور، قصرشیرین، پاوه و سنقروکلیایی که به عنوان مرکزیت حوزه های انتخابی استان انتخاب شده اند کار نام نویسی از نامزدهای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند.
در حوزه انتخابیه کرمانشاه سه نماینده، در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو یک نماینده، در حوزه انتخابیه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب یک نماینده، در حوزه انتخابیه کنگاور، هرسین و صحنه یک نماینده و در حوزه سنقروکلیایی نیز یک نماینده راهی صحن مجلس شورای اسلامی خواهند شد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۳ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است و هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.