اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ فضل الله رنجبر روز شنبه در نشست بازآموزی طرح تاب آوری و ارتقا توان افزاری جوامع محلی با حضور دکتر ابتکار معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده در بخشداری کوزران افزود: نشست های خوبی در این بخش در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در حال برگزاری است که نیازمند حمایت بیشتر است.
او ارتقای توانمندی های بانوان در حوزه های مختلف را هدف اصلی این کارگاه های آموزشی دانست و گفت: باید تلاش کنیم مشابه این کارگاه ها را بیشتر برگزار کنیم.
فرماندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود به جمعیت 17 هزار نفری این بخش نیز اشاره کرد و گفت: در این بخش مردم اهل سنت، اهل حق و اهل تشییع از سال های دور در کنار هم به صورت مسالمت آمیز زندگی می کنند.
رنجبر این بخش را یکی از مناطق کشاورزی و دامداری دانست و افزود: بانوان مشارکت خوبی در راستای فعالیت های کشاورزی و دامداری دارند که باید مورد حمایت قرار گیرند.
او به وقوع زلزله در این بخش نیز اشاره کرد و گفت: یک هزار و 500 واحد آسیب دیده ناشی از زلزله برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که از این تعداد یک هزار و 150 پرونده قرارداد منعقد شد.
به گفته او، در دهه فجر امسال 600 واحد مسکونی تحویل مردم کوزران شد.
بازدید از اورژانس اجتماعی، خانه امن و بند نسوان و سرکشی از یک خانواده ایثارگر و معلول و شرکت در جلسه طرح ملی گفت و گوی خانواده از دیگر برنامه های سفر ابتکار به کرمانشاه است.
معاون رییس جمهوری همچنین بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان در سرسرای شهدای دولت استانداری شرکت خواهد کرد و در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز حضور خواهد یافت.
3033/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.