به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد اظهار داشت: طرح مفتاح الجناح توسط کمیته امداد امام (ره) با هدف جمع آوری کمک های مردمی به منظور توزیع و تقسیم در بین نیازمندان جامعه اجرا می شود.
وی افزود: مردم می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در اختیار کمیته امداد امام (ره) قرار داده تا این نهاد انقلابی و مردمی در بین نیازمندان واقعی جامعه توزیع کند.
امام جمعه سروآباد یادآور شد: کمک به نیازمندان و فقرا در این ماه مبارک رمضان موجب بارش رحمت خداوند متعال شده و موجب فزونی مال و اموال خواهد شد.
وی اضافه کرد: زکات فطریه که امری واجب از سوی خداوند متعال تعیین شده باید در این ماه مبارک پرداخت شود و مسلمانان برای اینکه طاعات و عبادات آنها در این ماه مبارک مورد قبول حق واقع شود، باید آن را در پایان ماه پرداخت کنند.
ماموستا حسینی مسلمانان را به تقوای الهی سفارش کرد و گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای کسب تقوای الهی و تزکیه نفس است لذا مسلمانان از این فرصت استفاده کنند تا مشمول رحمت و مغفرت خداوند متعال قرار گیرند.
به گزارش ایرنا، در مراسم نماز جمعه امروز سروآباد که با حضور حجت الاسلام منتظری رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد از زحمات هشت ساله ماموستا سید احمد سجادی امام جمعه شهرستان سروآباد تقدیر و ماموستا سید عبدالقادر حسینی امام جمعه موقت این شهرستان در حکمی به عنوان امام جمعه جدید سروآباد منصوب شد همچنین ماموستا سبحانی نیز طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در استان کردستان به عنوان امام جمعه موقت این شهرستان انتخاب شد.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی بیش از 50 هزار نفر در فاصله 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7354/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.