اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: افزایش تحریم ها و فشارها بر ملت ایران به منظور ایجاد تفرقه و اختلاف در کشور نقشه ای شکست خورده و توطئه ای بی اساس است.
وی افزود: ملت ایران اجازه نمی دهند خون شهیدان گلگون کفن شان پایمال شود و تا آخرین قطره خون از ارزش ها و باورهای دینی و اسلامی خود پاسداری و حراست می کنند.
امام جمعه سروآباد با اشاره به آغاز به کار بنیاد علوی در این شهرستان اضافه کرد: پیک رحمت برای پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر سروآباد فعالیت خود را آغاز کرده که امیدواریم با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی بنیاد علوی شاهد رونق و شکوفایی در این شهرستان باشیم.
وی یادآور شد: طرح های بنیاد علوی در زمینه های اشتغال و محرومیت زدایی است و بدون تردید برای شهرستان سروآباد استفاده کلان خواهد داشت البته شرط آن همکاری و مشارکت مردم با مجریان طرح است.
ماموستا حسینی تاکید کرد: قرار گرفتن شهرستان سروآباد در بین تنها 14 نقطه پایلئت کشور توسط بنیاد علوی و تنها شهرستان استان کردستان برای اجرای طرح های محرومیت زدایی بیانگر توجه ویژه به این شهرستان مرزی و بهبود معیشت و رفع محرومیت است.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر 52 هزار نفر در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.