کشتی آزاد قهرمانی آسیا| یزدانی فینالیست شد؛ زور محمدیان به تاجدینوف نرسید

سه ملی پوش ایران به فینال 5 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا رسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛  مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است که نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم ابراهیم خواری در دور نخست با نتیجه 8 بر 10 مغلوب اودیت از هند شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت. خواری در این گروه به مصاف آلماز سامانبیکوف از قرقیزستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد در دور اول با نتیجه 4 بر 2 اولوکبک ژولدوشبیکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر سئون هو یو از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر عباس رحمان اف از ازبکستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 70 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 9 بر 4 مقابل علی بک عثمان اف از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه 8 بر 3 به برتری  دست یافت و به دیدار فینال رفت. یزدانی عصر امروز در دیدار فینال به مصاف یوشینوسوکه آئویاگی از ژاپن می رود.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 از سد خیدیر سیف الدین اف از بحرین گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ماگومد اولویف از تاجیکستان با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر باتزول اولزیسایخان دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله در مصاف با احمد تاج الدینوف قهرمان جهان و بازی های آسیایی از بحرین با نتیجه 8 بر 2 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 15:30 امروز برگزار می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید