نکونام: باید بازیکنان مد نظرم جذب شوند/ لیست سومی در کار نیست!

سرمربی استقلال ارائه لیست سوم از بازیکنان مدنظرش به باشگاه را تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ به نقل از فوتبال ۳۶۰،  جواد نکونام که پیشتر در مصاحبه‌ای نسبت به روند نقل‌وانتقالاتی تیمش واکنش نشان داده بود و درخواست جذب حداقل 3-2 لژیونر را داشت و از فهرست ارائه شده‌اش دفاع کرد، حالا در تازه‌ترین مصاحبه خود درباره شایعات مطرح شده پیرامون ارائه سومین لیست از سوی او به مدیریت باشگاه واکنش نشان داد و این مسئله را تکذیب کرد. نکونام همچنین در صحبت‌های خود توضیح داد که درخواست او، جذب بازیکنانی است که در 2 لیست خود به مدیریت باشگاه آن‌ها را معرفی کرده است.

خبری از لیست سوم نیست، از همان 2 لیست خواهان جذب بازیکن هستم

نکونام درباره لیست خرید بازیکنان استقلال گفت: «2 لیست در اختیار باشگاه قرار داده‌ام و از این 2 لیست خواهان جذب بازیکن هستم. هنوز اطلاعات دقیقی درباره روند مذاکرات ندارم ولی قطعا از لیست‌هایی که ارایه داده‌ام، باید بازیکنانی جذب شوند چون کار ما برای نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر از نیم‌فصل اول خواهد بود».

سرمربی استقلال نسبت به شایعات پیرامون ارائه لیست سوم به باشگاه و یا جذب بازیکنانی خارج از لیست او، واکنش نشان داد و گفت: «هیچ لیست سومی نداده‌ام و بازیکن جدیدی نیست که خواهان جذبش باشم. همان‌‌طور که گفتم 2 لیست به باشگاه داده و بازیکنان موردنظر خود را معرفی کرده‌ام. از همان لیست‌ها باید بازیکن بگیریم. سایر اخبار هم صحت ندارد».

 

دیدگاه تان را بنویسید