فرش قرمز بیندازید| VAR پنج شنبه در ایران!

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که تا روز پنج‌شنبه، دو دستگاه VAR وارد کشور می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یکی از موضوعات داغ فوتبال کشور، بحث مربوط به اشتباهات داوری است. موضوعی که سبب شده ورود فناوری کمک داور ویدیویی به کشور، به یک مطالبه عمومی بین مربیان، بازیکنان و هواداران تبدیل شود و اکنون نیز رئیس فدراسیون خبر مهمی را در این خصوص مطرح کرده است.

مهدی تاج در حاشیه مراسم دیدار بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال با سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، گفت: شاید دو دستگاه VAR پنجشنبه بیاید، ولی باید مرحله سوم آموزش داوران در عربستان انجام شود. ضمن اینکه خودمان به شدت تلاش می‌کنیم داوران‌مان با همین دستگاه‌ها آموزش خود را شروع کنند.

او ادامه داد: به هر جهت خودتان می‌دانید فشار عمده‌ای که به حق به فدراسیون فوتبال اعتراض می‌شود، مسئله داوری است. این چیزی است که نمی‌توانیم انکار کنیم. داوران اشتباهات تاثیرگذار دارند و من خودم هم از شرایط موجود بسیار ناراضی هستم. این داوری‌ها همه را نگران کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: ما باید سیستم VAR را بیاوریم و الحمدالله تا پنجشنبه یکی دو دستگاه می‌آید. تلاش می‌کنیم که به داوری‌ها برسیم. اعتراض‌ها و حملاتی که باشگاه‌ها به یکدیگر می‌کنند را خیلی وارد نمی‌بینم. اعتراض به داوری اما درست است و تیم‌ها جداً ضرر می‌کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید