دروازه بان اول تیم ملی در جام جهانی مشخص شد؟

علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی دو دروازه بان مورد اعتماد کارلوس کی‌ روش هستند که به نظر می رسد بیرانوند توانسته گوی سبقت را از رقیب استقلالی خود برباید و در جام جهانی درون دروازه ایران قرار گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یکی از نقاط ابهام برانگیز در ترکیب تیم ملی مربوط به درون دروازه بود که بیرانوند، حسینی و عابدزاده به همراه پیام نیازمند برای پوشیدن پیراهن شماره یک باهمدیگر رقابت داشتند. 

کی روش از زمان بازگشت به تیم ملی ایران، در دیدارهای دوستانه به بیرانوند و حسینی بیش از هر نفر دیگری در درون دروازه فرصت داده است و به نظر می رسد کی روش بعد از بازی با تونس تصمیم نهایی خود را گرفته است. 

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در مجموع چهار دیدار ملی گذشته، به علیرضا بیرانوند و حسینی فرصت داده است که البته سهم دروازه بان استقلال بیشتر بود اما بیرانوند در این مدت هیچ گلی را را دریافت نکرده است. 

تیم ملی فوتبال ایران اروگوئه امیر عابدزاده احسان حاج صفی

بیرانوند در بازی با اروگوئه، نیکاراگوئه و تونس به مدت 45 دقیقه بازی کرده و هیچ گلی را دریافت نکرده است. در سوی مقابل سید حسین حسینی در بازی با سنگال به طور کامل و در بازی با نیکاراگوئه و اروگوئه به مدت 45 دقیقه به میدان رفته و 2 گل را دریافت کرده است که البته مقابل سنگال پورعلی‌گنجی به اشتباه دروازه ایران را باز کرد. 

به نظر می رسد بعد از بازی های اخیر، کارلوس کی روش تصمیم خود را در آستانه 4 روز تا بازی با انگلیس گرفته و بیرانوند نفر اول و مورد اعتماد او در درون دروازه تیم ملی ایران خواهد بود. 

نکته جالب اینکه عابدزاده که در تلاش برای عبور از بیرانوند و پوشیدن پیراهن شماره یک بود، قافیه را به سیدحسین حسینی هم واگذار کرده و حالا دروازه بان سوم تیم ملی ایران است. 

تیم ملی فوتبال ایران و الجزایر امیر عابدزاده علیرضا بیرانوند

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید