مورینیو یک بازیکن را به خیانت متهم کرد

سرمربی پرتغالی رم بعد از تساوی برابر ساسولو یکی از شاگردانش را به خیانت متهم کرد و از او خواسته که تیم بعدی خود را انتخاب کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، از دست دادن سه امتیاز و تساوی لحظه آخری آس رم مقابل ساسولو، خشم ژوزه مورینیو را به دنبال داشت و او یک بازیکن تیمش را به خیانت متهم کرد.

رم در هفته چهاردهم رقابت‌های سری A یک تساوی ناامید کننده را به دست آورد. جالوروسی در این بازی با یک گل پیش بود اما در دقیقه ۸۵ گل تساوی را دریافت کرد و همین باعث خشم آقای خاص در نشست خبری بعد از بازی شد.

مورینیو که به شدت از تساوی تیمش در این بازی ناراحت و خشمگین بود، یکی از شاگردانش را به خیانت و کم کاری به تیم متهم کرد. او گفت: یک بازیکن امشب به تیم خیانت کرد. من بعد از بازی به او گفتم که به دنبال تیم جدیدی برای خود باشد. او جایی در رم ندارد.

مورینیو درباره این بازیکنی صحبتی به میان نیاورد اما به نظر می‌رسد که منظور او ریک کارسدورپ مدفع هلندی تیم است که در صحنه گل ساسولو اصلا تمرکز خوبی نداشت.

رم با این تساوی ۲۶ امتیازی شد تا در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گیرد و اختلافش با تیم صدرنشین به ۱۲ امتیاز افزایش پیدا کند. ناپولی با ۳۸ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم‌های میلان با ۳۰ و لاتزیو با ۲۷ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. اینتر هم با ۲۷ امتیاز چهارم است.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید