پتکوویچ و گونش گزینه های جانشینی اسکوچیچ بودند

کمیته فنی فدراسیون فوتبال در جلسات بررسی صلاحیت فنی اسکوچیچ، ولادیمیر پتکوویچ و شنول گونش را به عنوان گزینه های پیشنهادی خود برای سرمربیگری تیم ملی ایران معرفی کرده بودند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اگر چه صلاحیت اسکوچیچ در کمیه فنی فدراسیون فوتبال رد شد، اما او با تصمیم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال همچنان در سمت سرمربی گری تیم ملی ایران حضور خواهد شد. با این حال کمیته فنی دو سرمربی خارجی و نامدار را برای جانشینی او انتخاب کرده بود. 

روزنامه فرهیختگان در گزارشی به منظور تحلیل و بررسی اتفاقاتی که منجر به ابقای اسکوچیچ شد، سه گزینه کمیته فنی برای جانشینی اسکوچیچ را معرفی کرده است. 

این روزنامه نوشت: ابتدا سه گزینه ایرانی برای تیم‌ملی مطرح نشدند و آنها متفق‌القول اعلام می‌کنند فقط علی دایی باید جایگزین اسکوچیچ شود و دیگر هیچ اسمی از قلعه‌نویی و نکونام برای نیمکت هدایت تیم‌ملی برده نمی‌شود، البته در کمیته‌فنی این‌طور مطرح می‌شود که درصورت انتخاب دایی، او باید دو دستیار مطرح اروپایی با خود بیاورد تا آنها بار فنی را به دوش کشیده و خودش به مدیریت امور بپردازد.

نظر کمیته‌فنی به‌صورت صددرصدی روی علی دایی بود اما برای روز مبادا نام دو گزینه خارجی مطرح به نام‌های ولادیمیر پتکوویچ و سنول گونش هم مطرح شد و مورد تایید اعضای کمیته‌فنی قرار گرفت که درصورت تاییدیه هیات‌رئیسه، هرکدام از این چهره‌ها درصورت انتخاب تا جام‌ملت‌ها در تیم‌ملی ماندنی باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید