بیرانوند سربازی را دور زد + عکس

علیرضا بیرانوند با ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد خرم آباد، هیچ مشکلی از بابت اعزام به خدمت سربازی نخواهد داشت و می تواند در دروازه پرسپولیس قرار گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا بیرانوند با ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس، موعد اعزام به خدمت سربازی خود رابه تعویق انداخت تا به این ترتیب مشکلی برای بازی در پرسپولیس نداشته باشد.

بعد از بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس، شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاد که علیرضا برای سال بعد سرباز خواهد شد و نمی‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود. بیرانوند که لیسانس تربیت بشدنی دارد، سال قبل در آزمون مقطع کارشناسی ارشد شرکت کرد و قبول شد. او بعد از عقد قرار داد با پرسپولیس هم این موضوع را تاکید و اعلام کرد به خاطر تحصیلش مشکلی برای همراهی تیم ملی و پرسپولیس ندارد و فعلا سرباز نمی‌شود.

او که در رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه خرم آباد مشغول به تحصیل است والبته به خاطر حضور در فوتبال اروپا به صورت غیرحضوری تحصیل می‌کرد، با انتشار یک استوری خبر از ادامه تحصیل به صورت غیرحضوری در این دانشگاه داد تا مشکل و نگرانی هواداران پرسپولیس هم برطرف شود.

این مشکل سال گذشته گریبان دو مدافع استقلال یعنی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند را گرفته بود و آن ها برای خدمت سربازی راهی تیم ملوان شدند ولی در این تیم بازی نکردند.

180620221655559068

دیدگاه تان را بنویسید