نگرانی بیرانوند از نبود بازی‌ تدارکاتی

شماره یک تیم ملی ایران امیدوار است ملی‌پوشان در باز‌ی‌های تدارکاتی خوبی شرکت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در جریان اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی 2022 که به میزبانی قطر در حال برگزاری است، دروازه‌بان شماره یک ایران ضمن راضی بودن از وضعیت کمپ تمرینی ملی‌پوشان در قطر، نسبت به نبود بازی‌های تدارکاتی در مسیر جام جهانی ابراز نگرانی کرد. 

تیم ملی در حالی اردوی خود را در قطر برگزار کرده که فدراسیون فوتبال هنوز موفق نشده هیچ دیدار دوستانه ای را به طور قطعی برای شاگردان اسکوچیچ برنامه ریزی کند. علیرضا بیرانوند در حاشیه اردوی قطر گفت: روز دومی است که می‌خواهیم تمرین تیم ملی را برگزار کنیم. کمپ خیلی خوبی را در این اردو در اختیار ما گذاشتند و امیدواریم که بتوانیم از این فیفادی به نحو احسن استفاده کنیم.

وی افزود: خدا را شکر تیم در حال تکمیل شدن است و به جز یکی دو بازیکن که امروز اضافه می‌شوند، همه حضور دارند. تنها نگرانی ما این است که فعلا برای ما بازی دوستانه ای در نظر نگرفته‌اند؛ امیدوارم بتوانیم دو یا سه بازی دوستانه برگزار کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی در پایان گفت: نزدیک بازی جام جهانی هستیم و فقط ۵-۶ ماه زمان داریم؛ این بازی ها اهمیت زیادی دارند و این فیفادی هم یکی از مهم ترین فیفادی های پیش از جام جهانی است و بازیکنانی که دعوت شده‌اند هم لیاقت حضور در اردو را داشته‌اند. امیدوارم در دو هفته بتوانیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و دو سه بازی دوستانه خیلی مهم هم انجام بدهیم.

دیدگاه تان را بنویسید